Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση με τη κελλυ εν μεσο κρισης.
Την πηρα τηλ κ της ειπα για ραντεβου. Μου λεει μετα της 5. Της λεω τωρα τον εχω στο χερι κ τον παιζω για παρτι σου. Δε γινεται να βρεθουμε τωρα? Μου λεει ειναι 1. Στις 2 παω για δουλεια, αν ερθεις γρηγορα κατι γινεται. Λεω οκ κ φτανω σε ενα σπιτι που μου πε σε 10λεπτα. Ζεστη λογο καλοκαιρι ηταν πολυ.

Μου λεει παρε μια ανασα. Οπως εκανα μπανιο βγαινω, και τη βλεπω με ενα κομπινεζον μπρουμυτα στο κρεβατι να ασχολειται με το κινητο της. Ο κωλος της γυμνος να εξεχει. Μου ρθε να αρχισω να το παιζω. Γυρναει μου λεει τι σου αρεσει. Λεω θελω λιγη αγριαδα αλλα καταβαθος θελω να σε ξεφτιλισω. Μου βαζει προφυλακτικο κ προς εκπληξη μου μου λεει παιχτο..

Αρχιζω να τραβαω μαλακια ξαπλωτος στο πλαι κ εκεινη ερχεται με ανοιχτα τα ποδια Ανασκελα κ αρχιζει να παιζει το μουνι της. Ετσι οπως μου χει σηκωθει κανω μια κινηση κ την καρφωνω. Κ αρχιζω να τη γαμαω. Ουτε πιπα ουτε τπτ. Στην αρχη ετσι μετα ιεραποστολ . μετα καθομαι ανασκελα κ με καβαλαει. Εκει τα παιξα λιγο γιατι ειναι καπως βαρια. Κατεβαινει κ μου κανει τρομερη πιπα κ πνιγεται. Τον βαζει στο λαρυγγι της κ ακουγεται οχαρακτιριστικος ειχος. Την ξαναγαμαω ανασελα κ στα 4. Αρκετη ωρα. Οποτε της λεω μαρεσει το αυταρχικο. Μου λεει σε καταλαβα οτι σαρεσει το γαμησακι. Αλλα ενω ο διαλογος συνεχιζετε εγω την γαμαω για μερικα λεπτα. Το καυλοτικο ηταν οτι ενω προσπαθουσε να μιλησει ετρωγε γαμησι κ της κοβοταν η ανασα. Σε καποια φαση σηκωνεται να ψαξει στραπον μεσα σε ενα κομοδινο. Εγω περιμενα 1 λεπτο. Σηκονομε κ οπως ηταν σκηφτη κ εψαχνε παω απο πισω κ την καρφωνω. Κ η πουτανα να συνεχιζει να ψαχνει. Μονο που την τρανταζα κ δυσκολευοταν. Ηταν ξυπολητη της ειχα βγαλει το κομπινεζον πια κ την επερνα πισοκολητα. Αυτη η σταση με καβλοσε πολυ. Μετα επιστρεψα κρεβατι. Μου λεει περιμενε. Παει μεσα κ φερνει ενα γαντι. Το βαζει κ βαζει πανω λιπαντικο. Εγω ημουνα ορθιος κ τον επαιζα. Με σπρωχνει στο κρεβατι κ πεφτω στα 4. Μου βαζει το κομπινεζον γυρω απο το λαιμο κ αναγκαστικα σηκωνομαι στα 4, κ τουρλωνω τον κωλο μου. Ετσι μου βαζει λιπον δακτυλο μεσα εξω ενο μου λεει διαφορα.. Μετα με γυρναει ανασκελα κ μου τραβαει μια τρομερη μαλακια χωρις τη καποτα. Στο τεολος μου λεει σηκω ορθοος να χυσεις. Κ μου τον παιζει πανω στα βυζια της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
16
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lakiskiss

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2015
Αδερφε εχω ενα τηλ της κελλυς αλλα εχει φραγη την εστυλα και στο φβ δεν διαβαζει τα μνμ εχεις τον αριθμο να την παρω τωρα που θα ερθω ελλαδα αν μπορεις στυλε μου ενα εμαιλ στο sexgreek@hotmail.gr σε ευχαριστω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1