Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 36 10
Μασατζίδικα 55813
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επισκεψη πραγματοποιηθηκε την προηγουμενη Πεμπτη καθαρα για την δοκιμαστικη εμπειρια στο νεοφερμενο Ταιλανδακι που ονομαζεται Ερρικα , ελα μου ντε ομως που δεν ηταν εκει , και εκει ψιλοχαλαστικα καπως , διοτι ειχα παει καθαρα για ταιλανδεζικο σουσι , κι αφου ειχα κανει τοση αποσταση για να φτασω στο ενλογω ελαιοτριβιο , δεν ριχνω λεω ενα Βραζιλιανικο χαρμανι καφε να παρω τα πανω μου αφου ειναι και δοκιμασμενη η λαδοκορη απ το Ριο . Κι ετσι εγινε , την Καρολινα την εχω δοκιμασει με πολυ καλες εντυπωσεις γυρω στις 5 με 6 φορες , και δεν ειχα μπει στο κοπο να γραψω κατι διοτι με καλυπταν απολυτα οσοι ειχαν αναρτησει για την ενλογω πιτσιρικα . Προκειτε για μια 24χρονη περιπου πιτσιρικα μεγαλωμενη στην Ελλαδα με ενα απιστευτα γυμνασμενο κορμι χωρις να κανει τποτα γυμναστικο οπως μου εχει πει εκτος απο τρεξιμο που γουσταρει ετσι ειναι το σκαρι της λοιπον , η οποια ομιλει πολυ καλα την Ελληνικην , και η οποια κανει ενα απ τα καλυτερα στοματικα οσο αφορα τις μαυρουλες που εχω παρει . Ετσι λοιπον ξεκινησαμε και την συνεδρια , βαθυ λαρυγγωτη τσιμπουκα στο χτυστο καναπεδακι του δωματιου ξεκινημα πινελαδας απο μερους μου , και καβαλημα απο μερους της πανω στο μασσαζοκρεβατο οπου εκει απεδειξε , οτι κι αν μεγαλωμενη στην Ελλαδα , την σαμμπα την εχει μεσα της το κοριτσι , μετα κλασσικα πισωκολλητο για χαζεμα και σκαμπιλιασμα της ατελειωτης βραζιλιανικης χυτης κωλαρας της και λιγο πριν το τελος βγαλσιμο καποτουλας , πιπα , και τελειωμα στην απιστευτη στοματαρα της οπου τα δεχτηκε ολα μεχρι τελευταια σταγονας . Χαλαρωμα , ντουζακι , την αφησα να μου κανει μασσαζ διοτι ειχαμε αρκετη ωρα ακομα , αν και στο μασσαζ δεν την λες κακη αν και θελει λιγο δουλιτσα ακομα , το κανει λιγο αγαπρμα , και οταν γυρισα παλι ανασκελα μου λεει , ωχ !! ετοιμος εισαι παλι ? Σοκολατακι μου γλυκο τις ειπα με τετοιες μπουταρες και κωλαρια που εβλεπα οσο μου εκανες μασσαζ , ε δεν ηθελα και πολυ ο αμοιρος , Ξεκινημα παλι της απιστευτης πιπας της με μπολικο σαλιο και περιποιηση και των διδυμων , πραγματικα οσο δεν σε καλυπτει με το μασσαζ , η πιπα της με αυτες τις σοκολατι τσιμπουκοχειλαρες της ειναι η απιστευτη ηδονη , και μετα απο λιγο την εβαλα να ανοιξει το στομα της οπου της τα εδωσα παλι χωρις να πει κουβεντα , Εν κατακλειδι λοιπον για να κλεισουμε , η Καρολινα ειναι ενα πολυ καλο τυπακι , θελει παντα να ευχαριστει τον παρτενερ της , και πιστευω για τους λατρεις της εβενινης επαφης ειναι σιγουρα μαστ , ενα καλο βαλιου φορ μονευ με ενα σοκολατακι απ τη χωρα της σαμμπας !!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.324
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, ILIAS1339, glykopsolis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού