Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287076
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα τσεκάρει εδώ και καιρό τη Νάντια κυρίως για τον απιστευτό κώλο που διαθέτει αλλά δίσταζα μήπως αποδειχτεί μεγάλη φόλα. Σήμερα όμως όπως προείπα και σε προηγούμενη κριτική μου είχε μπει ο Διάολος μέσα μου. Είχα αποφασίσει βλέποντας για άλλη μία φορά τις φωτογραφίες της να περάσω ότι κι αν γίνει. Έτσι φτάνοντας στο μαγαζί με υποδέχτηκε ο καλόκαρδος τσάτσος και αμέσως του έδωσα το βασικό αντίτιμο υπηρεσιών που αναγράφεται στο άνω άκρο της εν λόγω σελίδας. Η Νάντια δε, έχει ένα πολύ ενδιαφέρον πρόσωπο, κάπως μελαγχολικό που μοιάζει λίγο με την kim basinger. Το κορμί της είναι ότι απόλυτο ζητώ εγώ από μία γυναίκα. Είναι ο ορισμός της νταρντάνας και λίγο γεματούλα. Έχει ξανθα μακριά μαλλιά, χρυσαφένιο δέρμα, υπέροχη κορμοστασιά με μεγάλες βυζάρες και φα-ντα-στι-κό ΚΩΛΟ!!! Υπέροχες χυτές μπουτάρες και γάμπες, πλάτη και μέση ονειρική και γενικώς σου δίνει την αίσθηση ότι είναι πολλά στρέμματα γυναίκα, κάτι που είπα και στην ίδια. Η συννενόηση έγινε στα αγγλικά μια που από ότι ξέρω προέρχεται από Ρουμανία. το κορμί της ήταν καλλυμένο από διάφορα τατουάζ τα οποία άλλα ήταν τελειωμένα και άλλα όχι. Βασικά θα ήθελε να χρωματίσει τα περισσότερα από αυτά και θα το έκανε στο απώτερο μέλλον μαζεύοντας διαδοχικά τα χρήματα για το σκοπό αυτό. Κάτι σαν ανακαίνιση του κορμιού της κάτα κάποιο τρόπο. Η γνώμη μου είναι ότι κάτι τέτοιο δεν χρειαζόταν και της το είπα. Το σώμα της είναι ένα έργο τέχνης από μόνο του και θα έπρεπε να το αφήσει όπως είναι.

Τέλος πάντων. έρχεται η milfara και γδύνεται. Αρχίζω να περιποιούμαι τις βυζάρες της γλυφωντάς τες με τις υπέροχες ρώγες της να σκληραίνουν. την έγλυφα και στο σώμα διαδοχικά ένω αυτή έπαιζε ρυθμικά το σηκωμένο πουλί μου. Μου φόρεσε προφυλακτικό και άρχισε μία αισθησιακή πίπα. Εγώ έπαιζα με το μουνάκι της ενώ αυτή ήταν σκυμένη πάνω από τον πούτσο μου και της πρότεινα αν ήθελε να τη γλύψω και εγώ. Δέχτηκε αμέσως και έτσι άρχισα να γλύφω τα μοσχομυριστά της μουνόχειλα. Αυτό συνεχίστηκε για αρκετή ώρα μέχρι που έχυσε μέσα σε σπασμούς τραντάζοντας τη θεϊκή κορμάρα της. Αφού την στράγγιξα καλά μου στήθηκε στα τέσσερα και της τον έχωσα. Ο κώλος της στημένος είναι ποίημα αλλά συγκρατήθηκα για να γυρίσουμα ιεραποστολικά. Στο τέλος όπως μου πρότεινε αυτή μου τούρλωσε τον κώλο της και την έχυσα πάνω στα κωλομάγουλα. Η ανάμνηση και μόνο του χυσμένου κώλου της μου φέρνει ξανά ρίγη συγκίνησης και καύλας. Είναι αυτό που λέμε το έζησα και αυτό. Πάντως εάν ήθελε θα μπορούσε άνετα να παίξει σε τσόντα σε μεγάλη ξένη εταιρία αφού φαίνεται να διαθέτει τα φόντα αλλά και τη θέληση.

Συμπερασματικά η Νάντια διαθέτει όλο το πακέτο εμφανισιακά που ζητάει ένας άνδρας από μία γυναίκα. Είναι αρκετά σοβαρή και δεν ανοίγεται και πολύ αλλά είναι πολύ αισθησιακή γυναίκα. Στις υπηρεσίες της είναι απλώς καλή αλλά είναι τόσο μουνάρα που δεν χρειάζεται να κάνει τίποτα. Αρκεί να αφήσει εσένα να της κάνεις ότι θέλεις. Θα ξαναπροτιμηθεί στο μέλλον γιατί οι υπηρεσίες της έχουν βελτιωθεί σημαντικά και κυμαίνονται στο μέσο όρο και πιό πάνω. Φιλιά στο στόμα και πολύ γούτσου - γούτσου το αποφεύγει πάντως. Ας είναι και έτσι. Μερικές γυναίκες τις αγαπάμε όπως είναι γιατί απλά αγγίζουν την τελειότητα. Δεν το συζητώ βέβαια εάν ήταν Ελλεεινίδα πόσες ζωές και τι οικονομική επιφάνεια θα έπρεπε να διαθέτει κάποιός για να την πηδήξει. Ίσως από τις πιό απόλυτες εμφανισιακά milfares που έχω δει σε στούντιο ποτέ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2015
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Υπηρεσίες
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού