Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Μαρινα και την Ροζαλιντα.Η Μαρινα ειναι μια νεαρη μελαμψη ιεροδουλη με καπως σχιστα ματια,ισιο μακρυ μαυρο μαλλι,σχετικα ομορφο προσωπο,κοντη σε αναστημα,μικρα στητα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι.Εχει το παρατσουκλι ''Ταυλανδη!''.Ειναι μεγαλη γυρολογος και εχει δουλεψει σε πολλους οικους.Φυλης 84/86,Ιασωνος 43,Ιασωνος 27α κτλ.Ανακοινωθηκε κωλος.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ακομα δεν ειχα βγαλει ολα τα ρουχα μου και ηδη η Μαρινα ειχε ερθει στο δωματιο! Ηταν προαγγελος της βιασυνης της κοπελας! Ξαπλωσα στο κρεβατι και η κοπελα αμεσως ξετυλιξε το προφυλακτικο.Δεν μου εκανε καθολου προκαταρκτικα.Επαιξε λιγο με το καυλι μου και μου εφαρμοσε αμεσως το προφυλακτικο.Αυτη ξεκινησε την πιπα και εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Μετα απο μερικα δευτερολεπτα αυτη σταματησε την πιπα! Η πιπα της ηταν μετρια και με χρηση χεριου.Εγω της ειπα να συνεχισει ακομα.Αυτη συνεχισε για μερικα δευτερολεπτα ακομα! Μου ειπε οτι αν θελω να πληρωσω περισσοτερα λεφτα για να εχουμε περισσοτερη ανεση!

Σταματησε την πιπα και με ρωτησε πως θελω να ξεκινησουμε το σεξ.Της ζητησα το κωλι της αλλα αυτη επεμενε πρωτα να την παρω απο μουνι.Εβαλε πολυ κρεμα στο μουνακι της και ξαπλωσε ανασκελα.Δεν εβγαλε ουτε το στρινγκακι της! Απλως το τραβηξε προς τα πλαγια.Της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση και ξεκινησα να την γαμαω.Αυτη κοιτουσε την κοιλια μου και δεν συμμετειχε στο σεξ.Απλως επαιζε με τα βυζακια μου.Πηγα να της γλυψω τον λαιμο αλλα αυτη τραβιονταν λεγοντας οτι γαργαλιεται! Ειχα ηδη βαρεθει! Ζητησα το κωλι της! Αυτη στηθηκε στα τεσσερα και μου ειπε να μην την γαμησω πολυ ωρα απο κωλι και να χυσω.Μπηκα με δυσκολια στο κωλαρακι της.Αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους απο κωλο.Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα και εδειχνε να ποναει.Πηγα να παιξω με το μουνακι της αλλα αυτη δεν θελει δαχτυλο στο γατακι της.Την ξεκωλιαζα και την ειχα πιασει απο το στρινγκακι.Την ξεκωλιαζα και την επιανα απο τα μαλλια,απο τον λαιμο.Αυτη συνεχιζε τα βογγητα και εγω εριξα μερικα χαλαρα χαστουκακια στα κωλομερια της.Μετα απο κανενα 2λεπτο αυτη αρχισε να μου λεει να τελειωσω και οτι δεν αντεχει αλλο! Αρχισε τις δικαιολογιες! Οτι ειναι χοντρη η πουτσα! Οτι δεν θα μπορεσει να δουλεψει! Οτι ο κωλος δεν ειναι μουνι! Απο εκει εμπνευστηκα τον τιτλο της κριτικης! Την ξεκωλιαζα και ειχα το ενα ποδι πανω απο τα κωλομερια της.Πηγα να κατεβασω το ποδι για να βολευομαι πιο πολυ.Αυτη τραβηχτηκε και εβγαλε το καυλι μου απο τον κωλο της.Δεν της ειπα τιποτα.Ειχα συμβιβαστει με το γεγονος οτι ειναι φολα! Αρχισαν να την ξεμουνιαζω δυνατα απο μουνι.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη με χαιρετησε και εφυγε βιαστικα απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας,η Μαρινα ειναι μια ιεροδουλη συμπαθητικης εμφανισης για τα δεδομενα του 10ρικου και του Μεταξουργειου.Καπου εδω τελειωνουν τα καλα.Μηδεν προκαταρκτικα.Δεν αφηνει δαχτυλα στο μουνακι της.Δεν αφηνει φιλακια στο σωμα της.Ηθελε να αποφυγει το πρωκτικο σεξ.Τελικα εδωσε το κωλι της αλλα δεν αντεχει πολυ ωρα να τον τρωει απο κωλο.Ενω την γαμουσα απο κωλο τον εβγαλε και τον ξαναεβαλε στο μουνι της.Οποτε εχει θεμα με την καθαριοτητα της.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια! Δευτερολεπτων! Ηθελε πιο πολλα λεφτα για να κατσει πιο πολυ ωρα στο δωματιο! Εδειξε σημαδια βιασυνης! Η ευγενικη τσατσα παντως δεν ενοχλησε.Η κοπελα ειναι μονο για τα χοντρα! Εγω δεν εμεινα ευχαριστημενος.Η Μαρινα αποδειχτηκε φολα! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2015
Έλα ρε πούστη! Γαμώ την ατυχία μου δηλαδή!
Για την Μαρίνα πήγα και εγώ την Κυριακή κατά τις 16:00 αλλά βρήκα μόνο την ΦΟΛΑΡΑ ροζαλίντα!

Εσύ τι ώρα πήγες;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1