Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ομολογώ πως "καθόμουν" καιρό πάνω σε αυτή την κριτική και δεν την ανέβαζα , όχι για κάποιο ιδιαίτερο λόγο απλά γιατί είναι από αυτές τις καταθέσεις που εντάξει περνάς καλά αλλά κάπου λες πως δεν θα ενδιαφέρουν και κανένα για να γράψεις... κοπέλες χαμηλού προφίλ , άγνωστες , σε μπουρδέλα τρίτης διαλογής .
Η συγκεκριμένη έχει αναφερθεί καναδυο φορές από φίλους παρακάτω , οπότε ας προσθέσω κι εγώ κάτι , έτσι για λόγους πληρότητας της database και για επιπλέον στοιχεία για όποιον πορνιάρη επιθυμεί παραπάνω πληροφορίες .
Η Λύντια είναι σαράντα + , νταρντάνα , πολλές καμπύλες που για μένα συνθέτουν ένα λαχταριστό σώμα συμβαδίζοντας πάντα και με τα όρια της ηλικίας και τους ανάλογους συμβιβασμούς . Υπέροχος κώλος , ωραία μπούτια και ανυπαρξία κοιλιάς που συνήθως υπάρχει σε αυτές τις ηλικίες . Σε αυτό που ήθελα εγώ ήμουν φουλ καλυμμένος . Σχετικά μεγάλο στήθος , αρκετά μέτριο , αδιάφορο πρόσωπο και παλιομοδίτικο κούρεμα . Εμφανισιακά ήταν σαν την κουμπάρα σας , την θειά για τους πιο μικρούς , σαν την γειτόνισσα που πάντα λες πως αυτή πρέπει να είναι για τρελό πούτσο βλέποντάς της αλλά χωρίς να έχει δώσει δικαιώματα.
Ξαπλωμένος στο κρεβάτι δεν άργησε να μπει και αυτή ... γδύθηκε και ήρθε δίπλα μου . Ξεκίνησε με φιλιά σε όλο το σώμα ενώ χάιδευε ή μάλλον έτριβε τα μαλλιά της στο σώμα μου (!!).. έφτασε στην περιοχή του πόθου και άρχισε τα φιλάκια στις μπάλες για να ακολουθήσει η πίπα . Αργή πίπα , τίποτα το συγκλονιστικό , το κλασσικό πάνω κάτω , πάνω κάτω. Δεν είχα παράπονο ,δεν έβαζε δόντι , καλά ήταν , χαλάρωνα . Μετά από λίγο την ανέβασα από πάνω και μπήκα μέσα της - χούφτωσα τα κωλομάγουλά της και την ανεβοκατέβαζα . Επεδίωξε μόνη της φιλί με γλώσσα , παθιασμένο . Δεν θέλω τέτοια για δικούς μου λόγους αλλά για όποιον ενδιαφέρεται το κάνει.
Μετά την γύρισα σε ιεραποστολικό όπου την γάμησα πολύ δυνατά .. balls deep μέχρι εκεί που δεν παίρνει χωρίς να κλέβει καθόλου από μέρους της . Επειτα την έστησα στην άκρη του κρεβατιού στα τέσσερα και εγώ όρθιος στο πάτωμα . Εδώ την "χτυπούσα" με λύσσα χουφτώνοντας τη μέση της και στην κυριολεξία της έδωσα τη μήτρα στο χέρι . Η Λύντια πλέον βογγούσε κανονικά ... Δεν θα ισχυριστώ πως είμαι κανας σούπερ γαμιάς και όλες λιώνουν για μένα αλλά η κυρία ήρθε σε οργασμό . Το μουνί της είχε συνεχώς σπασμούς παγιδεύοντάς με μέσα της και η ίδια έτρεμε χωρίς σταματημό . Οταν κάποια στιγμή τραβήχτηκα αυτή παρέμεινε ξαπλωμένη στο κρεβάτι μην έχοντας διάθεση να σηκωθεί . Οπως ήταν μπρούμυτα της χάιδευα τα μπούτια ανοίγοντάς τα παράλληλα , για να τρίψω λίγο το μουνί της βάζοντάς και τα δυο δάχτυλα μέσα για λίγο ... το απόλαυσε και αυτό.
Είχε έρθει πλέον και η ώρα για μένα - ξάπλωσα με το καβλί κοντάρι κανονικό και το παρέδωσα στο στόμα της για τα περαιτέρω. Μετά από κάμποσο θήλασμα άδειασα μια πλούσια ποσότητα σπέρματος το οποίο η Λύντια ρουφούσε χωρίς σταματημό . Σηκώθηκε , τα έφτυσε , ντύθηκε και μετά από μια αγκαλιά και ενα φιλάκι για αντίο έφυγε για τον επόμενο μπουρδελιάρη .
Εχουμε και λέμε ... πέρασα μπόμπα . Σεξάκι όπως ακριβώς το γούσταρα εκείνη τη στιγμή με μια πρόθυμη κυρία . Οι μπάλες μου είχαν αδειάσει εντελώς , τι παραπάνω να ζητούσα..Η γυναίκα μου έδωσε την εικόνα μιας σχετικά άπειρης στα μπουρδέλα και έβγαζε μια γλυκιά αμηχανία ώρες ώρες .
Να πω και μια φάση όταν την είχα στα τέσσερα με το δάχτυλο δούλευα την κωλότρυπά της πιέζοντας το πουτσοκέφαλό πάνω της . Σε μια μισο σοβαρή πρόταση εκ μέρους μου για σοδομισμό μου απάντησε "εμείς ρωσίδες όχι κώλο" . Γέλασα και δεν επέμεινα ..
Πέρασα μαζί της καναδυο φορές ακόμα τις επόμενες μέρες με παρόμοια ικανοποιητικά αποτελέσματα .
Η υπηρεσία χτύπησε την πόρτα χωρίς όμως να επηρεάσει την συνουσία μας στο παραμικρό . Η πρόσβαση εύκολη στο πορνείο ενώ η περιοχή ήταν γεμάτη από πρεζόνια , δίνοντας μια ρομαντική νότα στο όλο σκηνικό.
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική , ήταν εκεί γύρω τέλη Ιούλη .
Αυτά τα ολίγα και ελπίζω να φανούν χρήσιμα σε όσους χρειαστούν πληροφορίες .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λύντια
Ψωριάρης
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
23
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού