Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μια σειρά απο άστυτες εκσπερματίσεις με είχαν απογοητεύσει , ήμουν σε σχετική ανερέθιστη περίοδο , αλλά η παρατολμία με έκανε να ξαναποντάρω στην καύλα...
...το αντικείμενο του πονταρίσματος ήταν μια όμορφη μαύρη γαζέλα με θελκτικές μαστικές καμπυλότητες και ωραίο κωλαράκι...
...ήμουν βέβαιος ότι θα εκσπερμάτιζα χωρίς στύση λόγω κάποιων παράξενων αντανακλαστικών του αυτονόμου, αλλά η κοπέλα βρήκε τρόπο να με καυλώσει ...
έλειχα τα βυζάκια της με τις μαύρες επηρμένες θηλές ενώ χειρομάλασσα το πέος μου...
η ανιούσα αισθητική οδός έδινε ικανοποιητικά τα ερεθίσματα άνωθεν χωρίς να διακόπτεται απο την εκσπερματισιακή τάση του συμπαθητικού , μέχρι που ένας υπερδιατεταμένος φαλός ήταν έτοιμος για διείσδυση...
...της έκανα δίς παράνομες προτάσεις για να γλείψω το μουνάκι της αλλά αρνήθηκε ισάριθμες φορές και έτσι αρκέστηκα να δινω φιλάκια στην υπερηβική και στις μηροβουβνικές της χώρες...
...την έστησα κυνικά , της δάγκωσα τα μαύρα γλουτιαία μήλα της και τον έχωσα μέσα για 5-6 έντονες πιστονιές , στη συνέχεια την έβαλα ύπτια μπήκα μέσα της και μετά απο μερικές έντονες παρατρίψεις εξέκρινα το υγρό...
...το συνουσιοπιοειδές με έκανε να παίρνω παράξενες γκριμάτσες ευγνωμονώντας τους μαύρους αφρικάνικους θεούς και πνεύματα αυτής γαζέλας που μου χάρισαν έναν καλό οργασμό...
στο τέλος της ιάσωνος ένα τεράστιο μπούγιο απο κουλτουριάδες πιρφόρους παραβίασε τον ιερό πορνικό χώρο με την μαλακοέκθεση μαλακισμένης κουλτούρας που διοργάνωσαν εκεί...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, mauros gatos(1)

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2015
Όταν η κοπέλα σε ικανοποιεί πλήρως άρχοντα, γράφεις αριστουργήματα... Προσκύνημα
26 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η καύλα είναι η γενεσιουργός αιτία της έμπνευσης Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2