Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 33 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η γνωστή ψηλή ρουμάνα Χριστίνα. Την παρουσιάζει η τσατσά, εκείνη λέει το κλασσικό "έλα μωρό μου να περάσουμε καλά".

Η τσατσά με τη Χριστίνα πάει να κρατήσει τον μπαγκλαντές-πακιστανό που περίμενε μαζί μου στο σαλόνι και πριν φύγω τη ρωτάω, αυταρχικό κάνεις? Αρχικά έδειξε πως δεν κατάλαβε και την ξαναρωτάω πούτσα χρησιμοποιείς?

Μου απαντάει μεγάλη ή μικρή? Τότε δίνω το δεκάρικο, και η τσατσά μου δείχνει το δρόμο προς τα δωμάτια.

Το δωμάτιο αρκετά βρώμικο, με σεντόνι αρκετά χάλια, τέλος πάντων..

Μετά από λίγο έρχεται η κοπελιά, με δυο πλαστικούς δονητές, ο ένας φυσιολογικός, ο άλλος πραγματικά τεράστιος. Ο φυσιολογικός ήταν τύπου στραπ-ον βρακάκι.

Αφού τον φοράει πάνω από το εσώρουχο, χωρίς καθόλου προκαταρκτικά, μου λέει "γύρνα". Αφού κάθισα στα 4, δεν μπορούσε να το βάλει, και πάνω που πάω να τη βοηθήσω, βάζει μια φωνή, ανέβα πιο ψηλά να βλέπω και μη βάζεις τα χέρια σου. Όντως και ακολούθησα.

Αφού έβαλε το πλαστικό στον κώλο μέσα, αρχίζει ένα γαμήσι, λίγο άγαρμπο αλλά γρήγορο, μετά από λίγο έχυσα με μαλακία στα σεντόνια, όπου δε φάνηκε να την απασχολεί ότι έχυσα κανονικά. Με ρωτάει ένα "εντάξυ?" και φεύγει από το δωμάτιο με φορώντας το στραπ-ον...

Η αγριάδα, και ψυχρότητά της ίσως ερεθίσει κάποιους που ψάχνουν απαξιωτικό αυταρχικό από αφέντρα, για όσους όμως θέλουν να γαμηθούν από πίσω με μεγαλύτερη συμμετοχή της κοπέλας είναι αρκετά τυπική-κρύα.

Για ένα δεκάρικο δεν κλαις τα λεφτά σου, όμως ειδικά στην πρωινή βάρδια έχει δύο πολύ καλά αυταρχικά στο 10άρικο που θα κάνουν την κωλοτρυπίδα σας να αναστενάξει από χαρά (Ιάσωνος 2Β Μαργαρίτα-Ιάσωνος 36 Μαρία βυζαρου).

Λόγω ότι η Χριστίνα διαθέτει έναν τεράστιο δονητή συστηνεται σε όσους έχουν πολύ ανοιχτή κωλοτρυπίδα, και δεν μπορούν να ικανοποιηθούν με κλασσικά μεγέθη.

Γενικά καλό θα είναι να έχετε μαζί σας λιπαντικό γιατί η Χριστίνα πάει και σας το βάζει στεγνό ή με όσο λιπαντικό έχει το προφυλακτικό με κίνδυνο να σας σκίσει την κωλάθρα αν δεν είναι αρκετά δουλεμένη, ακόμη και με το μικρό εργαλείο.

Το πάρκινγκ 6 γιατί παρόλο που είχε θέσεις, είχε και 15 πρεζάκηδες απέξω και το άφησα αρκετά πιο κάτω. Η τσατσά στην έξοδο με κοίταγε με ένα ειρωνικό γελάκι, πράγμα που σημαίνει έλλειψη διακριτικότητας γι αυτό και το 4άρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2023
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 abelo7979, efi80, Guino και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού