Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γειά χαρά μάγκες κι από μένα, σάς διαβάζω καιρό αλλά ως τώρα δεν είχα δεησει να γραφτώ.
Πήγαινα που λέτε ένα φθινοπωρινό μεσημερακι σε μια δουλειά Ομόνοια,όταν αίφνης στο επόμενο βαγόνι του μετρόμο μπανιζω μιλφ καλοσχηματισμένη,πρόστυχη ρωσοφατσα με ξανθιά αλογοουρά και πορνοπαπουτσα-πλατφορμες.
Ρε λές; λέω από μέσα μου -ειχα ενα καλόγο προαίσθημα.
Περνάμε την ομόνοια και την βλέπω να κατεβαίνει μεταξουργείο, εδώ είμαστε.
Βγαίνει απο Δεληγιώργη και κάνει τον γύρο της πλατείας, την ακολουθώ διακριτικά.
Κόβει αριστερά και μπαίνει κολωνού -εγω έτριβα τα χέρια μου. Μπουκάρει στο 48.
Για ξεκαρφωμα κάνω 5-10 λεπτά μια γύρα στα διπλανά μαγαζιά. Σε όσα μπήκα είχε κάτι τέρατα της αβύσσου, σορι αλλά δεν είμαι και τόσο μερακλής.
Επιστρέφω λοιπόν και η τσα2 παρουσιάζει σε μένα καί στό συναγωνιστή που με είχε προλάβει την περί ού ο λόγος Bαλέρια, καθώς και μια ετερη ελαφρώς νεωτερη αγνώστου σλαβικης προέλευσης.
Καταβάλλω το εισιτήριο εις διπλούν, μπουκαρω και τις περιμένω. Ο χώρος ισα-ισα με τα απολύτως απαραίτητα. Στα μείον ότι είχαν οι τσιπηδες κλειστό το ερκοντίσο.
Μετά από κάνα δεκάλεπτο αναμονης να σου και τα κοριτσα. Μέχρι να αρχίσω να χαμουρευω την άλλη (της οποίας δεν συγκρατησα το όνομα και απεδείχθη λίγο κρύα) η Bαλέρια τα χει πετάξει και τον έχει κάνει οδοντοβουρτσα.
Ως προς τα συμπαραμαρτούντα δεν έχω να πω πολλά. Τυπικό μεταξιωτικο γαμίσι, τσιμπουκάκι πισωκολλητο, ελεύθερα πιασιματα. Κατεθεσα, φιληθήκαμε σταυρωτά και ανανεωσαμε το ραντεβού μας για τις επόμενες καλένδες.
Γενικώς,ένα ευχάριστο διάλειμμα και ενα προαίσθημα που βγήκε σε καλό μια που το πορνοένστικτο λειτουργησε σωστά.

Αυτά από μένα μάγκες, καλά να περνάτε και να γαμάτε όσο σας επιτρέπουν οι αντοχες σας και η τσέπη σας. Cheers.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2023
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Beast of Burden
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού