Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Αλινα.Προκειται για μια νεαρη Ρουμανα ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με μια ελια πανω απο τα χειληΓλώσσα , μακρυ μαυρο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μικρα στητα βυζακια , μελαμψο δερμα , κοντη σε αναστημα και σωμα με πιασηματακια.Δεν εχει καμια σχεση με την φολα Αλινα που εχει τατουαζ στο ποδι ενα οπλοΓερο-μύστης.Επισης δεν εχει καμια σχεση με την φολα Αλινα με τα καπουλιαΓερο-μύστης.Νομιζω η κοπελα εχει δουλεψει και στη ΦωκαιαςΧμμμ;.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο και κωλος.Η κοπελα ηταν χαμογελαστη και εξεπεμπε θετικη ενεργειαΚουλ.Θυμομουν που ο SerpicoΚαπέλο ειχε γραψει στην ημερησια ενημερωση οτι η κοπελα δινει γλωσσοφιλα και ειναι καλη μεσα στο δωματιοΓλώσσα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο περιπου 10 λεπτα ηρθε η χαμογελαστη Αλινα αφου ειχε ξεμπερδεψει με προηγουμενο πελατη.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει λιγα Ελληνικα.Τα Αγγλικα της ειναι πιο ευκολα.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και ξαπλωσε πανω μου.Αρχισαμε να χαμουρευομαστεΓλώσσα.Τα πρωτα γλωσσοφιλα δεν αργησαν να πεσουνΜατάκι.Φιλιομασταν βαθια και παθιασμεναΓλώσσα και εγω χουφτωνα την κωλαρα της.Η κοπελα αρχισε να μου γλυφει τα βυζακια μου και υστερα κατεβηκε πιο χαμηλα.Ηθελε να αρχισει να γλυφει ακαποτα το καυλι μου αλλα εγω της ειπα να περασει το προφυλακτικο.Η κοπελα εφαρμοσε με το στομα της την καποτα στο καυλι μου.Η Αλινα αρχισε μια αρκετα καλη πιπα.Ενταξει δεν φτανει τις μιλφαρες αλλα για πιπινακι ειναι αρκετα καλη.Με πιπωνε με λιγη χρηση χεριου.Η πιπα της ηταν καλη και με καυλωσε.Το θετικο ειναι οτι οταν με πιπωνε μου εριχνε καυλιαρικες ματιες!Γλώσσα Ειναι πολυ καυλωτικο.Υστερα αρχισε καραμελωμα και γλυψιμο στα μπαλακιαΈρωτας.Εγλυφε τα μπαλακια μου και επαιζε με το καυλι μου με το χερακι της.Το εκανε αρκετα καλα και με κοιτουσε στα ματια.Μετα παλι πιπουλα.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Ηδη για τα δεδομενα των κεντρικων μπουρδελων της Φυλης!Ναι!

Η κοπελα εβαλε κρεμα στο μουνακι της και ξαπλωσε ανασκελα.Της εγλυφα τα στητα βυζακια της και ελεγε οτι της αρεσειΚουλ.Της τον εχωσα στο ξυρισμενο της μουνακι και αρχισμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και τα γλωσσοφιλαΈρωτας πεφταν ασταματητα.Ειναι πολυ αγαπησιαρικοΈρωτας μωρακι.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Αν και περνουσα καλα ηθελα να δοκιμασω και το κωλαρακιΚουλ της.Αυτη στην αρχη τρομαξεΧαμόγελο αλλα εγω την επεισα οτι θα ειμαι τρυφερος και ρομαντικοςΧαμόγελο.Αυτη εβαλε κρεμα στην κωλορτυπιδα της και στο καυλι μου.Στηθηκε στα τεσσεραΚατσικογάμης και εγω της τον εχωσα σιγα σιγα μεσα στην κωλοτρυπιδα της.Την γαμουσαΚατσικογάμης σε αργους ρυθμους και αυτη εβγαζε δυνατα επιφωνηματα.Κοιτουσα το θεαμα απο τον καθρεπτη και επαιζα με το μουνακι της.Υστερα ανεβασα τα ποδια μου πανω απο τα κωλομερια της και συνεχισα να την ξεκωλιαζω οπως κανουν οι πορνοσταρ στις τσοντεςΝαι!.Ανεβασα λιγο ρυθμο για να μπορεσω να χυσω.Αυτη εβγαζε δυνατα επιφωνηματα που ακουγοντουσαν στο σαλονι!Ναι! Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο κωλαρακι της.Κατεβηκα πιο χαμηλα και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστεΈρωτας.Εχυνα μεσα της και φιλιομαστανΈρωτας στο στομα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε χαλαρα,ειχαμε φιλικο social time και η Αλινα αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Αλινα ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Σε καποιους ισως φανει αδιαφορη για το 20ρικο.Εχει γλυκο προσωπακι και καλουτσικο σωμα.Προσφερει ομως πολυ καλες υπηρεσιες!Γερο-μύστης Κανει το προγραμμα που ανακοινωνεται χωρις υπεκφυγες! Κανει προκαταρκτικα.Ειναι δεκτικη σε γλωσσοφιλα.Κανει ωραιο καραμελωμα και γλυψιμο στα μπαλακια.Δινει χωρις υπεκφυγες το κωλι της και αντεχει για αρκετη ωρα κωλογαμησι.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Η πιπα της ειναι καλη και αρκετης διαρκειας.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη,φιλικη,θερμη,αγαπησιαρα και συμπαθητικη ιεροδουληΓερο-μύστης.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Επιτελους μια καλη καταθεση στα κεντρικα της Φυλης!Ναι! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, topscorer

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2015
Μακρια Φόλα,
Σήμερα Κυριακή 11 Οκτωβρίου Απόγευμα,
περασα μαζί της επειδή διαβασα τις κριτικες σας.
Τιποτα απο ολα αυτά δεν ισχυει, νευρική, βιαστική
ουτε προκαρταρτικά, ουτε φιλια, ουτε ελευερο στοματικό

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1