Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του αριστερου οικου ανοχης.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Ντονα.Προκειται για μια προμιλφ ιεροδουλη με σχετικα ομορφο προστυχο και καυλιαρικο προσωπο , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , ωραιο φυσικο μεσαιο στηθος , κανονικο αναστημα , μελαμψο δερμα , κοιλιτσα και σωμα με πιασηματα.Ανακοινωθηκε κωλος.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου και με αγκαλιασε.Εγω εγλυφα τα βυζια της και τον λαιμο.Ταυτοχρονα χουφτωνα την κωλαρα της και επαιζα με το μουνακι της μεσα απο το μαυρο στρινγκακι.Η κοπελα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Απλως χρησιμοποιουσε αρκετα το χερι της.Τον επαιρνε σχετικα βαθια μεσα της.Αυτο που μου αρεσε ειναι οτι μου εριχνε ματιες οταν με πιπωνε.Ηταν εν μερει πορνοσταρικη πιπα.Απο την πιπα της εμεινα ευχαριστημενος εν μερει.Με πιπωνε και δαγκωνε το προφυλακτικο!Εμμμμ Το εκανε κανα 3 φορες!Ναι! Το δαγκωνε και το αφηνε σαν σφεντονα!Εμμμμ Σε συνδιασμο με το γεγονος οτι εχει γραφτει οτι ειναι ρομαντικη κοπελα για αυτο ανησυχα μην σκιστει το προφυλακτικοΕμμμμ.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Αυτη ηθελε να κανει ιππασια αλλα εγω την γυρισα σε ιεραποστολικο.

Της τον εχωσα στην μουναρα της και ξεκινησαμε το σεξ.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο και τα βυζια.Αυτη με κοιτουσε συνεχως με τα προστυχα ματακια της αλλα τα γλωσσοφιλα τα απεφευγε ευγενικαMoney Mouth.Ειχα πολυ κρεμα το μουνι της! Βαρεθηκα να γαμαω μουνι και της ζητησα το κωλι της.Αυτη αρχισε τις δικαιολογιες περι μεγαλης πουτσας αλλα εγω την επεισα οτι θα ειμαι τρυφερος μαζι της!Κουλ Αυτη εβαλε κρεμα στο καυλι μου και στηθηκε στα τεσσερα.Αρχισα να τον χωνω σιγα σιγα στην κωλοτρυπιδα της.Τελικα εγινε η εισοδος στο κωλιΚατσικογάμης της.Την γαμουσα στα τεσσεραΚατσικογάμης και εβλεπα απο τον απεναντι καθρεπτη τις εκφρασεις πονου που εβγαζε η κοπελα.Το θετικο ειναι οτι κοιτουσε τον καθρεπτη.Δεν με βολευε ομως η σταση του σωματος της.Αυτη επειδη πονουσε δεν ειχε σταθερη θεση σωματος.Τη μια ηταν πολυ χαμηλα , την αλλη ανεβαζε ψηλα την πλατη της.Πηγα να ανεβασω ρυθμο αλλα αυτη παραπονεθηκε οποτε συνεχισα να γαμαω σε χαλαρους ρυθμους.Δεν αντεχει το κωλογαμησι.Δεν ηθελα να την ταλαιπωρησω αλλο και αρχισα να χυνω μεσα στο κωλαντερο της.Βγηκα απο μεσα της και ευτυχως το προφυλακτικο ηταν σχετικα καθαρο.Η κοπελα ντυθηκε , ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ντονα ειναι μια ιεροδουλη μετριας συμπαθητικης εμφανισης.Εχει καυλαρικο προσωπο αλλα στο σωμα χανει λιγο.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Απο την πιπα της εμεινα ευχαριστημενος.Απο την συμμετοχη της στο κυριως σεξ δεν εμεινα ευχαριστημενος.Πολυ κρεμα στο μουνι.Ηθελε να αποφυγει το πρωκτικο.Τελικα εδωσε το κωλι της αλλα δεν αντεχει δυνατο γαμησι μεγαλης διαρκειας.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Δεν κλαις τα λεφτα σου αλλα ουτε και τρελαινεσαι με την ΝτοναΓερο-μύστης.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντόνα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού