Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φτάνοντας στη γωνία ο στιβαρός τσάτσος περίμενε απ' έξω. Μπήκαμε μέσα και μου παρουσίαση μια καινούργια νεαρή ουκρανέζα, αρχοντική και ερωτική με ωραίο πρόσωπο, ίσια καστανόξανθα μαλλία, μικρό στήθος. Ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα, αν και κάποιος συναγωνιστής είχε πει για τελειωτικό στο στόμα. Έδωσα το παράβολο και μπήκα στο σχετικά καθαρό δωμάτιο. Η κοπέλα ήρθε χαμογελώντας φανερά αμήχανη. Με πέρασε ένα πινέλο από το στήθος, τους μηρούς ως τα καλαμπαλίκια. Εγώ τις χάιδευα το κωλαράκι και τις πάρα πολύ μυτερές ρόγες του πολύ μικρού στήθους. Η πίπα της ήταν άτεχνη, δεν της χώραγε στο στόμα αλλά το προσπάθησε. Μετά ανέβηκε από πάνω και χτυπιόταν υπερβολικά κατά τη γνώμη μου. Τη γύρισα ιεραποστολικά, της χάιδευα τα μαλάκια και γύρισα το κλίμα από αποτυχημένο pse σε επιτυχημένο gfe καθότι της ταιριάζει περισσότερο. Όταν τελείωσα την πιάσαν αμήχανα γέλια πάλι. Γενικά άξιζε για μια δοκιμή, αλλά η κοπέλα είναι ερωτεύσιμη για σχέση όχι γι αυτή τη δουλειά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2015
Η Λίζα είναι "μαθήτρια" της Μαρσέλας και πολύ καλή φίλη της. Οι υπηρεσίες της Λίζας, πρέπει να είναι στα χνάρια της δασκάλας, και επειδή την συμπαθώ και την έχω δοκιμάσει 2-3 φορές, θα δοκιμάσω και τη μαθήτρια. Από τα λεγόμενά σου, αξίζει μια δοκιμή, ε? Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1