Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στις 11.10 . Κυριακή σήμερα και στην καθιερωμένη μου βόλτα είχαν σταμπαριστεί δύο στόχοι . Να δώ την Αννα την κοπέλα που
ανέφερε η μέγιστος PIATSAS και εννοείτε για 7η φορά η Καρολίνα στο Διδύμου 18β. Ήρθα στον οίκο και είδα την Άννα , ξανθιά μίλφ με ελάχιστα παραπανίσια κιλά 3άρι βυζί (με
το σουτιέν δείχνει μεγαλύτερο)ελαφρώς πεσμένο , πίρσινγκ στον αφαλό και διάφορα τατού όπως ονόματα , φράσεις και σχέδια...Πρόγραμμα άκα τελειωτικό στο στήθος. Με την πρώτη ματιά
δεν μου έκανε κλίκ να περάσω , έτσι έφυγα με γοργό βήμα να πάω να "ψηφίσω"Καρολίνα δαγκωτό στην Διδύμου. Τζίφος το μαγαζί κλειστό οπότε επέστρεψα για δοκιμή της Άννας.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρήστικα και την περίμενα. Δεν άργησε να έρθει κρατούσε μωρομάντιλα και δύο προφυλακτικά .Γύρισες μου είπε , ναι απάντησα. Έβγαλε τα εσώρουχα
της , κανένα απολύτως προκαταρκτικό ρώτησε κατευθείαν αν θέλω προφυλακτικό ή όχι . Αρχικά για λίγα δευτερόλεπτα έφερε τα βυζιά της στην μούρη μου και μετά κατέβηκε αμέσως κάτω χαμηλά
ανάμεσα στα πόδια μου . Κατευθείαν πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της ο οποίος σηκώθηκε στο στόμα της . Η πίπα της κάτω του μετρίου , αερόπιπα και πολύ ρηχή . Της ζήτησα να γυρίσει σε στάση
69 για να την γλύψω , την έγλυψα για λίγο αλλά δεν συνέχισα για ώρα μίας και το μουνι της δεν έλεγες ότι μοσχοβολούσε...η κωλοτρυπίδα της που έγλυψα θα την έλεγα πιο καθαρή....

Πέρασμα προφυλακτικού , μόνο μία στάση , στά τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , εδώ να της δώσω ένα θετικό ότι στήθηκε τέλεια , μέχρι εκεί όμως , από την δεύτερη διείσδυση ξεκίνησε να φωνάζει
λες και την πηδούσε αράπης με 30 εκατοστά καυλί .... Συνέχισα αφού συγκρατήθηκα να μην γελάσω για κάνα 3λέπτο ακόμα και μετά της ζήτησα να τελειώσω στα βυζιά της , κάτι που δέχτηκε
πρόθυμα μιιά ςκαι το ανακοινώνει στις υπηρεσίες της . Παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα βυζιά της , σκουπίστηκε με μωρομάντιλο και μιλήσαμε λίγο .

Η κοπέλα μου είπε ότι είναι Ρουμάνα και στο πρόσωπο της έβλεπες εύκολα την απογοήτευση της , είπε ότι δούλευε σε στούντιο (Ηλία Ηλιού και Βούρβαχη )αλλά δεν είχε καθόλου μα καθόλου δουλειά
σε σημείο τα πρωινά να μην άνοιγαν κάν....Θα δουλεύει εδώ τα πρωινά και τα απογεύματα στο Αχαρνών 85.

Στο δωμάτιο έκατσα δέκα λεπτά , κανένα προκαταταρκτικό , πίπα κάτω του μετρίου που με εξέπληξε αρνητικά , fake συμμετοχή αλλά πολύ καλό στήσιμο . Άλλο ένα μιλφάκι της σειράς που όμως αν
συνείδητοποιήσει ότι δεν είναι πια σε στούντιο αλλά στα ταπεινά μας μπουρδελάκια θα βελτιωθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2015
Ισως στο μετάξι να έχει δουλειά η συγκεκριμμένη κοπέλα, σύμφωνα με την κριτική σου συναγωνιστή Χμμμ;
22 Σεπτεμβρίου, 2015
τα απογεύματα στο Αχαρνών 85?
κ η Μαρίνα εκεί πού θα δουλεύει?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2