Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490877
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα μια πολυ ασχημη μερα..Ειχα βγει το βραδακι για ενα ποτο με φιλους, μπας κ χαλαρωσω αλλα δεν..Οταν το ληξαμε ειπα οτι για να ερθω στα ισα μου επρεπε να παρω την πορνοδοση μου..Μπαινω απο το κινητο να δω το προγραμμα κ πεφτει το ματι μου στην νικολ(οι φωτογραφιες που εχει την αντιπροσωπευουν)..Ετσι φευγω για το 318..Την Νικολ την ξερω απο παλια, στο παρελθον την εχω παρει 3 φορες κ εχω φυγει ευχαριστημενος..Στο καταστημα μαζι με την νικολ δουλευε κ μια εμμυ, οποια μου περασε αδιαφορη..Δινω τον 50οβολο κ μπαινω στο δωματιο..Σε συντομο χρονικο διαστημα ερχεται το μωρο..Αρχιζουμε τα προκαταρκτικα τα οποια ειχαν διαρκεια κ μ εκαναν τουρμπο(γλωσσοφιλα δεν δινει, ουτε καν πεταχτα φιλια)..Μου φοραει καποτα κ μου κανει μια πιπα μετρια προς καλη..Πρωτη σταση cow-girl, δευτερη σταση ιεραποστολικο, τριτη σταση στα τεσσερα κ τεταρτη κ τελευταια ξανα ιεραποστολικο..Σε ολη την διαρκεια του αγωνα η συμετοχη της ηταν καλη με αληθοφανεις κραυγουλες που με καυλωνουν επισης στηνοταν καλα χωρις να κλεβει..Λιγη κουβεντουλα στο τελος κ αποχαιρετισμος με φιλι στο μαγουλο..Επισης μην ξεχασω να αναφερω οτι ειναι καθαρη κ εχει ωραιο δερμα..Εφυγα ευχαριστημενος κ πλεον ειχα χαλαρωσει,μπηκα στο αμαξι μου αναψα το τσιγαρακι μου κ εφυγα για σπιτι..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2015
Ωραίος καλή κριτική. Μια ερώτηση, αρχίδια γλύφει η δεσποινίς;
20 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι δεν γλυφει, της το ζητησα κ μου το αρνηθηκε..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2