Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Τζούλια την έχω ξαναδει σε τσάρκα μου το καλοκαίρι και εμφανισιακά μου άρεσε...Τότε όμως επέλεξα τη Ρεγγίνα...Να που τελικά δοκίμασα και τη Τζούλια....
Σχετικά όμορφη κοπελα με ωραίο σώμα και κώλο ποίημα...Πρόσωπο εντάξει όχι και τέλειο και μαλλιά μακριά...Έχει κάτι το σέξι επάνω της και σε τραβάει άσε που βγαίνει και σαλόνι από τη μέση και κάτω γυμνή!

Πέρασμα στο δωμάτιο με τη περίεργη τσατσά να μου ζητάει και ψιλά..."Αν έχεις αγκόρι μου ντεκα και ντέκα" λες και είμαι τράπεζα να πηγαίνω με ψιλά για να τους διευκολύνω στα ρέστα....Και όταν τις είπα δεν έχω στράβωσε....Τέλος πάντων πάμε στο θέμα μας...

Κάθισα αφού έβγαλα τα ρούχα μου και τη περίμενα.Δωμάτιο καλό και καθαρό,το σπίτι αυτό είναι και ευρύχωρο...
Μετά από λίγο ήρθε κοντά μου και ξεκινήσαμε.Προκαταρκτικά δεν κάνει ένα δύο φιλάκια στο στήθος μου και πέρασμα καπότας.Στοματικό δευτερολέπτων και έναρξη με πισωκολλητό.Πριν βέβαια ξακινήσουμε τοποθέτηση αρκετής κρέμας...Να τα αναφέρουμε και αυτά!
Αλλαγή για λίγο στα πλάγια και γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου με λίγη συμμετοχή από μέρους της μας βρήκε το τέλος...

Αυτά για την Τζούλια τώρα εσεις μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού