Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επισκεψη στο ντελο για να βρω την ευα μιας και η σονια στο ρουφ ηταν αφαντη ειπα να δωσο καπου το 20αρικο και να παω σπιτι καθως περναγε η ωρα...λοιπον ανοιγμα πορτας και τσουπ μπροστα μου ενα skinny πραγμα για τα γουστα μου..που ειναι η ευα της λεω της τσατσας δεν ειναι τωρα λεει..κακως της λεω να την κρατας εδω,και αυτη μου λεει καλη ειναι και σημερα κανει και δωρα.μην το πεις της λεω ασε με να μαντεψω ελευθερο στοματικο? που το καταλαβες μου λεει..και εκει γελαω τι αλλο κανει της λεω τα παντα μου απανταει ελευθερα ολα τελειωτικο οπου θες..αντε λεω ας παω το ηξερα οτι σαν ευα δεν θα ειναι αλλα τετεια ωρα τετεια λογια..μπαινω μεσα και περιμενω ερχετε με μια μουρη μεχρι το πατωμα με αυτα που ειχε ακουσει στο σαλονι.. γδινετε,καθετε στο κρεβατι,ξαπλωσε μου λεει...ναι καλησπερα της λεω..ναι μου λεει αννα απο ρουμανια μου ειπε τωρα δεν καταλαβα καλα βουλγαρια τελωσ παντων..ωραια της λεω και ξαπλωνω.(μεγα λαθος επρεπε να φυγω εκεινη την ωρα)τεσπα μου κανει ενα ψευτο ισπανικο ο θεος βασικα να το κανει ισπανικο αυτο χαιδευει λιγο την πουτσα και την κοιταει για κανα λεπτο και σκεφτετε της λεω ολα καλα το χουμε? εκει σκυβει κανει μια αεροπιπα βασικα αερο σκετη ητανε μονο την ανασα της ενιωθα και εκει με ποιανουν τα γελια απο τα νευρα μου..της λεω ξεχασα τα ολα οσα γινανε και βαλτον στο στομα σου να τελειωνουμε τον βαζει με τα πολλα το μισο κεφαλι περιπου στο δευτερολεπτο πανω την σηκωνο γιατι δεν ειχε νοημα την βαζω στα 4 την σφυροκοπαω γιαλιγο σταματαω της λεω κωλο δινεις? εχεις μου λεει 1000 ευρω να γαμισεις αυτο το παρθενο κωλαρακι? σιγα ρε της λεω που ειναι παρθενο.. μπωρει να ηταν παρθενο καποτε οταν η ακροπολη ηταν ακομα οικοπεδο..συνεχιζω για λιγο και της ξαναλεω να σε χυσω στα βυζια? μου λεει 10 ευρω και στο στομα? 20 απανταει..η κουλα μπροστα της λεω ειπε οτι ειναι στο 20αρικο αυτα οχι μου λεει εγω κανω κουμαντο μεσα στο δωματιο..ε αυτο ηταν δεν αντεξα λεω τη γαμησες τωρα σφυροκοπαω λιγο ακομα και με μια κινηση ρουα ματ δευτερολεπτα πριν πεταχτει το sperm πεταω καποτα και αρχιζω και χυνω τα παντα πανω της τρελαθηκε πεταχτηκε προς την πορτα και την κινηγαγα με την πουτσα στο χερι χυνονταςΝαι!..αφου βγηκε εξω βριζοντας μαλλον στη γλωσσα της, ξενερωμενος απο την ολη συμπεριφορα εκανα ενα τσιγαρο να συνελθο ντυθηκα και βγηκα απεξω ειχε μπει αλλος και καθοταν σαλονι του λεω πιεσ τα σε μπυρεσ καλυτερα το ποιασε και σηκωθηκε πριν δει την κοπελα καν να βγουμε εξω μπροστα η τσατσα οταν το πα παμε προς πορτα αγαλμα αυτη ξυπνα της λεω δεν θα ανοιξει μονη της χωρις κλειδι παει να ανοιξει μου ψιθυριζει ενα μην ξαναρθεις και ξεκλειδωνει δεν θα μου πεις της λεω τη θα κανω, οτι μου καυλωσει θα κανω!Ναι! μεσα στα ποιο χαλια γαμισια μου αυτο..τουλαχιστον ειχε γελιο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
panos95
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
47
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2015
ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος ποτε δουλευει αυτη η ευα ?Χμμμ;Χμμμ;εχω παει 2 μεσημερακια κατα τις 2 και ολο κλειστα ειναι τι γινεται ρε γαμωτο.2 φορες το εχω παρει και μετα δεν τα ξανακαταφερα.ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
19 Σεπτεμβρίου, 2015
"λιγο ακομα και με μια κινηση ρουα ματ δευτερολεπτα πριν πεταχτει το sperm πεταω καποτα και αρχιζω και χυνω τα παντα πανω της τρελαθηκε πεταχτηκε προς την πορτα και την κινηγαγα με την πουτσα στο χερι χυνοντας"

Χααααααααχαχαχαχαχα. Αν είναι μια κοντή μελαχρινή και αδύνατη , είναι γνωστή φόλα. Την είχα πάρει πριν 2-3 χρόνια.
Απορώ που την κρατάνε ακόμα.
19 Σεπτεμβρίου, 2015
Άμα είναι η Άννα το Μαιμουδάκι, από το Μετάξι, σιγά μην αξίζει το 20€ & πολύ περισσότερο σιγά να μην κάνει ακά !!!
Χειρότερη μεταγραφή ever . . . . ., . Κεφάλι σε τοίχο!
19 Σεπτεμβρίου, 2015
"λιγο ακομα και με μια κινηση ρουα ματ δευτερολεπτα πριν πεταχτει το sperm πεταω καποτα και αρχιζω και χυνω τα παντα πανω της τρελαθηκε πεταχτηκε προς την πορτα και την κινηγαγα με την πουτσα στο χερι χυνοντας" θεός!!! λές και την κυνηγούσες με το νεροπίστολο!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα σε φαντάζομαι.....εύγε!
22 Σεπτεμβρίου, 2015
εμα με το καθε πουταναριο που μπλεκουμε..ειναι δυνατων..θα το σεβαστο οταν κατι δεν κανεις στο προγραμμα αλλα αμα λες οτι το κανεις θα το κανεις .τελος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5