Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 321985
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
καλησπερα σας! αν και γραφω κρητικες πολυ σπανια εδω μεσα....σημερα θα ηθελα να μοιραστω την χθεσινη εμπειρια μου γιατι με χαλασε πολυ! συνιθηζω να πηγαινω συχνα σε μασατζιδικα...και στα πιο πολλα αν οχι σε ολα, τα 60 ευρω, δηλαδη η μιση ωρα ειναι μασαζ και σεξ κανονικο. τουλαχιστον εγω αυτο γνωριζα μεχρι εχθες.
Εχθες λοιπον το απογευμα που πηγα και επελεξα την βικτωρια ...αρχισαμε με μασαζ ,πολυ επιφανειακο, και μετα απο ενα τεταρτο περιπου μου λεει ορθα κοφτα γυρνα. γυρναω και εγω....και αρχιζεινα πιανει τον πουτσο μετα ακροδαχτυλα και μονο τον κορμο και να προσπαθει να τον σηκωσει ετσι...χωρις να ακουμπαει πουθενα αλλου, της λεω δεν θα τον βαλεις στο στομα σου? μου λεει ναι. λεω θελω χωρις..... μου λεει, χωρις προφυλακτικο θελω αλλα 20.τρωω πρωτη φλασια .
μετα προσπαθησα να τη φιλησω, οχι δεν φιλαω εγω μου λεει. μετα της λεω θελω να σε γλυψω...μου λεει και τριτο οχι!!!και τοτε αρχισα να τα παιρνω....... γυρναει και μου λεει αφου με ειδε οτι τα ειχα παρει....,
πολλα ζητας εσυ με 60 ευρω
εγω παντως παιδια ξερω με την εμπειρια μου...οτι παντου τη μονη διαφορα που εχουν τα 60 ευρω ειναι στην ωρα και οχι το τι θα περιλαμβανει το προγραμμα.με λιγα λογια παιδια...μπορει η κοπελα να ειναι μουναρος....ψηλο μελαχρινο και αγριο μουνι! με ωραιο σωμα και σιλικονατο βυζι....αλλα απο υπηρεσιες...για να τα γευτεις ολα οπως λεει αυτη....πρεπει να της ακουμπησεις 100 το λιγοτερο. ελπιζω να σας διαφωτισα πληρως για την την κυρια! καλη σας συνεχεια!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
46
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2016
δυστυχώς δεν χάλασε μόνο εσένα.
όπως τα λες είναι τα πράγματα και αμφιβάλω αν τα 100 θα φτάσουν κιόλας
επίσης στα μείον το κοινό μπάνιο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1