Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας ως μπούσουλα τον οδηγό του τρισμέγιστου Φανούρη Τζούρα, κατέβηκα περιοχή πέριξ Λιοσίων αναζητώντας αυταρχικό για εκτόνωση των μερακλήδικων προτιμήσεών μου.

Μπήκα στο Βέργας 2 όπου η τσατσά ανακοινώνει κανονικά αυταρχικό, παρόλα αυτά η Μόνικα ένα γλυκό νταρντανοειδές μελαχρινό κορίτσι δε μου έβγαζε αυτό που θα ήθελα από μια ώστε να στηθώ στα 4 μπροστά της αναμένοντας το επιθυμητό ξεκώλιασμα...

Κάνω μία βόλτα, όπου στο Εξηκίου 18Γ (αριστερό υπερυψωμένο ισόγειο) η Μαρία από Διδύμου, Βέργας, Αγκύρας προσέφερε αυταρχικό, το οποίο έχει δοκιμαστεί και μόνο ως αυταρχικό δεν το λές, αφού είναι απλά η απαλή διείσδυση στην κωλοτρυπίδα, η οποία γίνεται με τρυφερότητα και προσοχή λες και έχει μπροστά της κανένα ανήλικο που του κουράρει τις ραγάδες.

Αφού μπήκα στο Βέργας 6Β όπου μια γκιλφάρα μου είπε 20 απλό-50 στάση 69-70 ακάποτο Χμμμ; και την έκραξα, μπαίνω στο εν λόγω υπόγειο ίδρυμα.

Εμφανίζεται η Μπάρμπορα. Με μία ιδιαίτερη προσέγγιση, περίεργη θα έλεγα που έτεινε προς αγένεια. Τη ρωτάω πρόγραμμα, και μου λέει κανονικό με πολλά εξτρα. Τελικά τη ρωτάω αν κάνει αυταρχικό, και με ρώτησε λεπτομερώς τι θέλω? Της απαντάω αυταρχικό, και μου λέει: θέλεις ξύλο? χαστούκια? να σε γαμήσω με πούτσα? τι θες? Μου τόνισε να μην ντρέπομαι, και πως γι αυτές τις δουλειές είναι οπότε να της πω τι θέλω.

Τη ρωτάω για το παράβολο μήπως και ζητάει παραπάνω και μου λέει "κανονικά 20".

Μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω. Μετά από λίγο έρχεται με δύο δονητές έναν μικρό και έναν λίγο πιο μεγάλο, μπόλικα προφυλακτικά και λιπαντικό. Πλήρως εξοπλισμένη. Με ρωτάει τι θέλω να κάνουμε. Αν είναι η πρώτη φορά. Πως θέλω να χύσω, αν θα τη γαμήσω αν θέλω πίπα κλπ.

Στα υπόλοιπα δε θα αναφερθώ, αφού η κριτική αφορά το αυταρχικό. Πριν ξεκινήσει μου πετάει την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΤΑΚΑ: "σε πειράζει να σου χαστουκίζω τα κωλομέρια ενώ σου ανοίγω τον κώλο γιατί μ'αρέσει". Της απάντησα θετικά. Βάλαμε τον μικρό δονητή όπου τον κουνούσε απαλά και έμπειρα ώστε να ανοίξει θετικά ο κώλος. Ταυτόχρονα χαϊδευε με πολύ ωραίο τρόπο τα αρχίδια. Σιγά σιγά άρχισε τις σφαλιάρες στα κωλομέρια. Μετά από λίγο μου λέει πως είμαι εντάξει για το πιο μεγάλο εργαλείο. Βγάζει τον πιο μεγάλο δονητή ο οποίος είχε και λαβή, βάζει καινούριο προφυλακτικό, μπόλικο λιπαντικό, λιπαντικό και στην τρύπα και αρχίζει να το βάζει σιγά σιγά. Μόλις μπήκε πλήρως και ο κώλος μου άνοιξε για τα καλά, μου λέει "τώρα γουστάρω". Και αρχίζει ένα πολύ καλό γαμήσι, όπου με το άλλο χέρι χτύπαγε τα κωλομέρια, με αυξανόμενη ένταση, όπου στο τέλος ήταν δυνατά και συνεχόμενα τόσο ώστε να κοκκινίσει καλά ο κώλος. Ταυτόχρονα έλεγε τα κατάλληλα βρωμόλογα "σε ανοίγω, σε σκίζω, σε γαμάω, σου αρέσει στον κώλο, θα ερχεσαι να μου στήνεσαι" κλπ κλπ. Εκεί έχυσα με μαλακία πριν προλάβω να αλλάξω στάση ή να αποπειραθώ να την γαμήσω.

Αφού τελειώσαμε μου είπε πως της αρέσει πολύ να γαμάει, έτσι για να ξεθυμαίνει από τα γαμήσια που τρώει.

Μου έπιασε την κουβέντα όπως και όταν μπήκε στο δωμάτιο, όπου τελικά κάθισε συνολικά περί τα 30 λεπτά ως εξής: 5 κουβέντα αρχή, 15-20 πράξη, 5-10 κουβέντα τέλους.

Η συμπεριφορά της και το ταμπεραμέντο της είναι ιδανικό για αυταρχικό, όπου κάνει πλήρες πρόγραμμα, και πάνω από όλα δείχνει ότι έχει πολλή εμπειρία και το γουστάρει. Συνεπώς το value for money άριστο για αυταρχικό.

Δεν ξέρω για σεξ ή τα υπόλοιπα, αλλά όποιος έχει ανήσυχο κώλο και θέλει να το ανοίξει μία έμπειρη τάνα συστήνεται ανεπιφύλακτα. Επίσης σας παροτρύνει να της πείτε τι θέλετε οπότε όσοι ντρέπεστε ή έχετε αναστολές ή ενδοιασμούς, είτε μέσα είτε έξω από το δωμάτιο της το λέτε και άμεσα θα σας κάνει να χαλαρώσετε και να πείτε πραγματικά τι θέλετε.

Τσάτσος δεν υπήρχε, η ίδια αυτοπαρουσιάστηκε με περίεργο θα έλεγα τρόπο γι αυτό και το 7. Πάρκινγκ άριστο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 efi80, Missa, Guino και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2015
Πούστηδες και παλληκάρια, γίναμε μαλλιά κουβάρια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1