Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο τιτλος απο το τραγουδακι του νικολα ασιμου! γιατι ετσι σε καποια ξεκαρφωτη στιγμη με πεταξε ενα "εισαι παιδι ωραιο" η ελενα και μου ηρθε αυτο το τραγουδι στο μυαλο.
Στα του αγωνα να πω για αρχη οτι η κοπελα αρχιζει και φερεται ολο και πιο εξυπνα και αυτο φανηκε οταν ηρθε στο σαλονακι και εκατσε στην αγκαλια μου και μετα με πηρε απ το χερι στο δωματιο με αφησε και ηρθε μετα απο λιγο.
Στην αρχη ειχαμε πολλα προκαρτατικα στα ορθια με φιλια και χαμουρεματα, στην συνεχεια την εριξα στο κρεβατι και αρχισαμε τα πουτσοτριψιματα που εδειχνε να τα γουσταρει πολυ σε σημειο που με αγκαλιασε με τα ποδια της και αρχισε να με φιλαει παθιασμενα, εδω την σταματισα εγω για να μην εχουμε κανα ατυχημα και μπουμε κατα λαθος μεσα.
Πιπα λιγο γιατι ειχα ειδη απογειωθη και δεν ελεγε να τελειωσουμε ετσι... σεξ πρωτα πισωκολητο με δυνατο σφυροκοπημα και μετα την ξαπλωσα και συνεχισα ετσι, μετα την γυρισα αλλιως και το πηγαμε στο πιο χαλαρο ωσπου και τελειωσα. Στο τελος και ενω ντυνοταν της εριξα κανα δυο σφαλιαρες στον κωλο και δεν αντεδρασε, της λεω σε αρεσει; ναι με λεει και τοτε της εδωσα κανα δυο ακομα πιο δυνατες της λεω πονας οχι και μ'αρεσει... καλα της λεω την επομενη φορα θα σου κοκκινισω τον κωλαρακι δεν γλυτωνεις, γελασε και εφυγε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού