Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μικαέλα είναι σχετικά καινούρια κοπέλα απο Μολβαδία ή οποία σύμφωνα με πληροφορίες αξιόλογων συναγωνιστών εργάζεται και τα απογεύματα στο Φυλής 134 υπόγειο.Εμφανισιακά είναι νοστιμούλα σχετικά εντός λογικών πλαισίων,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,λευκό δέρμα,μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων και με μία ελαφρώς ανεπαίσθητη κοιλίτσα την οποία όμως θα πρέπει να προσέξει. Τόσο κατά το σαλονάρισμα όσο και μέσα στο δωμάτιο έχει μειλήχιο ύφος,κρατάει χαμηλούς τόνους χωρίς να προκαλεί,είναι ευγενική και πάντα σκάει ένα ελαφρύ χαμόγελο.
Η κοπέλα εισήλθε στο δωμάτιο με το ίδιο ελαφρύ χαμόγελο το οποίο φορούσε και στο σαλόνι και συστηθήκαμε να σπάσει ο πάγος.Ελληνικά καταλαβαίνει ελάχιστα, τα άκρως απαραίτητα δηλαδή για να κάνει την δουλειά της χωρίς πρόβλημα ενώ Αγγλικά μιλάει σχετικά καλά.Η κοπέλα στην διάρκεια της συνεύρεσης δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες και είναι παθητική περιμένοντας ο πελάτης να ανταποδώσει.Αυτό δεν είναι κακό απαραίτητα αλλά σίγουρα δεν θα εξιτάρει τους συναγωνιστές που ψάχνουν κοπέλες με συμμετοχή.
Την αγκάλιασα όπως ήμασταν καθιστοί στο κρεββάτι και άρχισα να την γλύφω στον λαιμό της.Έκανα απόπειρα για να την φιλήσω στο στόμα αλλά με απέφυγε με ευγενικό τρόπο, χαμογελώντας και κλίνοντας την κεφαλή της στο πλάι.Επέμεινα λίγο ακόμα αλλά είδα ότι δεν υπήρχε η σχετική χημεία και το άφησα στην άκρη.Κατόπιν την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεββάτι αφαιρόντας της το κυλοτάκι και άρχισα ν την γλύφω στον λαιμό της, στα στητά στήθη της, στην κοιλιά της, στην μηροβουβωνική της χώρα (το δανείστηκα απο τον rigormortis) καταλήγοντας στο μουνάκι της το οποίο ήταν πεντακάθαρο.Στην θέση αυτή άρχισα να την γλύφω ενώ η Μικαέλα το απολάμβανε,αναστενάζοντας και τρίβοντας το πράγμα της στο στόμα μου. Κατόπιν ξάπλωσα και η Μικαέλα με ρώτησε αν θέλω στο τσιμπούκι προφυλακτικό και της είπα ότι προτιμώ άνευ καπέλου. Τον πήρε στο στόμα της και ήρθε στο πλάι μου για να μπορώ να έχω πρόσβαση στο πράγμα της.Σέ δάχτυλο μου αντέδρασε αρνητικά λέγοντας μου στα Αγγλικά ότι την ενοχλούσαν τα νύχια μου έτσι περιορίστηκα στο να τρίβω επιφανειακά το πράγμα της.Το τσιμπούκι της ήταν κανονικής ηδονικότητας,μετρίου βάθους και με ελάχιστη συμμετοχή του χεριού της.Σε προτροπή μου για περιποίηση και των διδύμων μου είπε ότι δεν το παρέχει στο πρόγραμμα της.
Στην θέση του 69 στήθηκε χωρίς πρόβλημα γλυκαμένη απο τα προκαταρκτικά και άρχισα να γλύφω το γατάκι της και να ρουφώ τα μουνοχειλάκια της που εξείχαν απο το πράγμα της.Πέρασα και λίγο την γλώσσα μου και απο το σφιχτό κωλοτρυπιδάκι της.
Κατόπιν πέρασε προφυλακτικό και της είπα να ανέβει πάνω μου όπου αρχικά είχε καθήσει πάνω μου και ανεβοκατέβαινε ενώ στην συνέχεια ανέλαβα εγώ πρωτοβουλία φέρνοντας της πιο κοντά μου και αρχίζοντας να γλύφω πότε την μία της βυζάρα και πότε την άλλη.Παράλληλα χάζευα την όλη φάση απο τον καθρέπτη δίπλα.
Στην στάση του πισοκωλητού απλά στήθηκε και περίμενε να της τον καρφώσω και κατά την διάρκεια της συνεύρεσης κοιτούσε με απλανές βλέμμα τον καθρέπτη χωρίς να αναστενάζει ενώ εγώ την πηδούσα δυνατά.
Στην στάση του ιεραποστολικού το ίδιο παθητικά και χωρίς κανένα βογγητό περίμενε στωικά ενώ εγώ την είχα αγκαλιάσει σφιχτά και την πηδούσα.
Για το φινάλε έβγαλα το προφυλακτικό,ήρθα στο πλάι της ενώ αυτή ήταν ξαπλωμένη και ενώ της χάιδευα το μουνάκι ολοκλήρωσα στις βυζάρες της σύμφωνα με το πρόγραμμα.
Της έδωσα χαρτάκι να σκουπιστεί,άρχισε να ντύνεται χαρίζοντας μου το ίδιο ελαφρύ χαμόγελο που είχε και κατά την είσοδο της ενώ εγώ χάιδευα το κορμάκι της,με χαιρέτησε και αποχώρησε.
Να προσθέσω ότι στην διάρκεια του αγώνα η υπηρεσία δεν με ενόχλησε καθόλου με τον χρόνο,ούτε και υπήρξε και καμία νύξη και απο την κοπέλα.Αυτό είναι απόλυτα θετικό.
Συνοψίζοντας η Μικαέλα είναι ένα ευγενικό κορίτσι,χαμηλών τόνων,χωρίς να προκαλεί,οι υπηρεσίες της είναι πάνω απο τον μέσο όρο σίγουρα χωρίς όμως να κάνει την υπέρβαση έτσι δεν καλύπτει τους πολύ απαιτητικούς συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου.Σίγουρα την προτείνω για μία γνωριμία. Απο εκεί και πέρα είναι και ζήτημα χημείας νομίζω στο πως θα ταιριάξει η φάση. Απο την πλευρά μου μάλλον δεν θα υπάρξει δεύτερη συνάντηση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού