Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431909
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Χώρος : Αξιοπρεπής, αν εξαιρέσει κανείς το αδικαιολόγητα βαθύ σκοτάδι σε κάποια σημεία και κάποιες αιώνιες απ ο,τι έχω διαβάσει βλάβες (π.χ απόντα κουρτινάκια, σύρτης δεν έπιανε κλπ). Η καθαριότητα ικανοποιητική, αν και ορισμένοι άφηναν ίχνη των σωματικών τους υγρών στο πάτωμα, μάλλον για να σημαδέψουν την περιοχή τους. Και δε νομίζω πως η δ/νση του καταστήματος μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο γι' αυτό.

Ταινίες : Η κεντρική οθόνη είχε ενδιαφέρουσες θεματικές ενότητες. Στις λοιπές, το περιεχόμενο κυμαινόταν από αδιάφορο/αστείο έως καλό.

Θαμώνες : Η μεσημβρινή ώρα που πήγα -ίσως και η εποχή- είχε ελάχιστους παρόντες (λιγότεροι των δέκα), με έναν σχετικά ενοχλητικό μεσήλικα ο οποίος θέλησε να καταλάβει στην τέταρτη άρνησή μου πως δεν τον χρειαζόμουν κάτι,αλλά ευτυχώς γι' αυτόν δεν προέβη σε ασέλγειες. Γενικώς πρυτάνευε η διακριτικότητα απ' όλους.

Προσωπική εντύπωση : Η όλη κατάσταση είναι λίγο χαοτική με κόσμο να πηγαινοέρχεται κάπως νευρικά, τους εθελοτυφλούντες ενοχλητικούς (που έχουν χαρακτηριστεί ως ζόμπι εύστοχα) κ.α. Δεν ξέρω αν έφταιγε η ώρα, αλλά δεν σκοπεύω να ξαναπάω άνευ λόγου. Δεν κατάφερα να προβώ σε κάποιο ομαδικό άθλημα, και κατέληξα μετά από 1.5 ώρα σχετικού ξενερώματος σε μια καμπίνα να πυροβολώ μονάχος.

Υ.Γ : Είναι η ΠΡΩΤΗ μου επίσκεψη σε ανάλογο ίδρυμα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2015
κυνικός
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
67
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, kendavros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού