Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...βρέθηκα το απόγευμα στη Φυλής να ψάχνω για καμία καινούργια κοπέλα...γιαυτό το λόγο επισκέπτομαι ξανά τα ίδια σπίτια μήπως και έχει αλλάξει η κοπέλα...να που σήμερα στάθηκα τυχερός...
Στο σπιτάκι της Φυλής 71Α (ισόγειο) η συμπαθητική και ευγενική τσατσά με έπεισε ότι άξιζε να περιμένω στο σαλόνι για να δώ μια καινούργια κοπέλα πού από σήμερα το απόγευμα θα δουλεύει εκεί απογευματινή βάρδια. Κάθησα λοιπόν και περίμενα την κοπέλα γιατί μου άρεσε ο τρόπος και η ευγένεια της κυρίας που διαφέρει από τα συνηθισμένα. Η καλοσυνάτη αυτή κυρία δεν μοιάζει καθόλου με τσατσα (γιαυτό παίρνει άριστα 10).
Σε λιγάκι βγαίνει στο σαλόνι η Λάουρα εξ Ρωσίας, μια ψηλή μαυρισμένη κοπέλα, φορώντας μπικίνι, πολύ όμορφη και χαμογελαστή. Εγώ την έβλεπα για πρώτη φορά στη Φυλής, συνεπώς είναι καινούργια για μένα, άλλωστε το ίδιο είπε και η κυρία του σπιτιού. Βγάζω το μπλε χαρτί, το δίνω στην κυρία και με βάζει στο δωμάτιο. Το δωμάτιο καθαρό και περιποιημένο, πάνω από το μέσο όρο της περιοχής.
Μέχρι να βγάλω τα ρούχα μου μπαίνει το μωρό. Η Λάουρα έχει ωραίο πρόσωπο και όμορφα σκιστά ματάκια, όλο καύλα...Γλώσσα Μαυρισμένο σώμα με σωστές αναλογίες, μέτριο στήθος, τέλειος κώλος...Γλώσσα. Με καλή διάθεση, δεν βιάζεται, ευγενική, της λες τι σου αρέσει και το κάνει με χαρά. Ήθελα να γλύψω βυζάκια στα όρθια, το δέχτηκε...μετα ήθελα να γλύψω παρακάτω, το δέχτηκε...ήθελα να μου παίζει το πουλί όσο την έγλυφα, το δέχτηκε...της είπα να γονατήσει στο κρεβάτι και να γλύφω κώλο και μουνί από πίσω, το δέχτηκε...μετά να ξαπλώσουμε μαζί και να τριβόμαστε, το δέχτηκε...ήθελα πίπα προφυλαγμένη με σάλιο και γλώσσα, ενώ εγώ της έβαζα μουνόχερο, το δέχτηκε...ήθελα να με κοιτάει με τα σκιστά ματάκια της όλο καύλα, το δέχτηκε...ζήτησα να τη γαμάω και να είναι από πάνω το δέχτηκε...μετά πισωκολλητό, το δέχτηκε...σπερματέχυσα μέχρι που στράγγιξε τελείως και μετά το έβγαλα, το δέχτηκε...ζήτησα ένα φιλί πριν αποχωρήσει από το δωμάτιο, το δέχτηκε...Έρωτας
Δεν ρώτησα για ακα στοματικό και για κώλο, αλλά μου φάνηκε ότι δεν δίνει...άλλωστε δεν είμαι φαν...
Θα ξανατιμηθει σίγουρα. Καλό βράδυ στην παρέα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2015
(......) της είπα να γονατήσει στο κρεβάτι και να γλύφω κώλο και μουνί από πίσω, το δέχτηκε...

ΤΡΕΛΛΑ-ΤΡΕΛΛΑ ! ! ! Σεληνιάζομαι Προσκύνημα

12 Σεπτεμβρίου, 2015
...και ποιά να αρνηθεί κάτι σ'ένα ευγενή πορνολόρδο σαν εσένα ; ! Καπέλο
12 Σεπτεμβρίου, 2015
...πορνολόρδε ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!!
Ναι!
Ζ
Ζορό_2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3