Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 154 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αντζελα γνωστη στους μυημενους στα Μεταξενια σοκακια ειναι μια εμφανισημη μιλφ που δεν προλαβαινει να γεμιζει δωματια. Γνωστη για τις καλες υπηρεσιες και την φιλικη μιλφορωσικη συμπεριφορα εχει χτισει πελατεια και το ξερει. Γιατι το λεω αυτο. Την ημερα που την επισκεφτηκα, σκεφτηκα οτι τοσο νωρις το πρωι θα ειμαι ο πρωτος οποτε θα πληρωσω, θα μπω δωματιο και θα μου ερθει. Με το που μπηκα η Αντζελα δεν ειχε ακομα κανει ουτε το πρωτο σαλοναρισμα και με το που βγηκε και η τσα2 ανακοινωσε το προγραμμα, εβγαλα το χαρτονομισμα και μηχανικα εντελως της το εδωσα ωστε να περασω. Εκεινη φανηκε σκεπτικη λεγοντας μου οτι επρεπε να περιμενω καθως και τα 3 (!!) δωματια ειναι γεμματα και περιμενει ηδη κοσμος στο σαλονι δειχνοντας μια διαφυλετικη τριαδα καθημενη πισω μου στον καναπε.. Τι στον πουτσο πια.. Απορημενος αλλα και πεπεισμενος οτι θα περασω καλα βγηκα εξω, και τραβηξα για την πλατεια να παρω ενα εσπρεσσακι για να μην βλεπω τις απεχθεις, εγκληματικες φυσιογνωμιες τους. Επιστρεφοντας και παρακαμπτοντας ενα φωνακλαδικο σκυλολοι νεαρων γυφτων με κοκορια και μοικανες τα οποια εξερχοντο του οικου, μπηκα ξανα και η Αντζελα εμφανιστηκε ξανα ρωτοντας με με πολυ ωραιο τροπο αν τελικα θα περασω. Αφου ρωτησα αν ειναι καποιο δωματιο αδειο με διαβεβαιωσε οτι σε 7-8 λεπτακια θα ειναι μαζι μου οταν θα εξυπηρετουσε καποιον πελατη που περιμενε ηδη σε καποιο απο αυτα. Η Αντζελα με το που μπαινει περιχαρης και τραγουδωντας ολη την ωρα στο δωματιο, βγαζει μωρομαντηλα και υγρα μαντηλακια καθαρισμου με οινοπνευμα και περναει λαιμο, βυζια και χερια. Το κανει παντα αυτο, τουλαχιστον αυτο εχω δει τις τρεις φορες που την εχω επιλεξει. Δινει και σε μενα αλλα με χαμογελο της θυμιζω οτι παντα εχω μαζι μου δικα μου αντιβακτηριακα μαντηλακια δειχνοντας της το κομοδινο. Ακολουθησαν εκατερωθεν φιλοφρονησεις για την καθαριοτητα μας και το ποσο σημαντικο ειναι σε εναν τετοιο χωρο να τηρειται αυτο. Της εξηγησα οτι ο εγκεφαλικος χυστης ειτε στον αγοραιο ειτε οχι, δεν κοιταει μονο μουνι και βυζια αλλα δινει βαση στον χωρο και στην καθαριοτητα και το εκτιμα. Εκτιμα γενικοτερα πολλα πραγματα που δεν απτονται αμεσα της σαρκικης επαφης αυτης καθ'αυτης. Εκει ειχαμε ενα 3λεπτο σοσιαλ μιλωντας ακροθιγως εστω για καποια θεματα περι σχεσεων και καπου εκει η ματια μου επιασε την Αντζελα να εκτροχιαζεται απο τον ρολο στον οποιο εχει πιθανως μαθει αυτοματα να μπαινει κανοντας τυπικα την δουλεια της, αυτον της πουτανας δηλαδη, και αφεθηκε αφηνοντας κατα μερος την μασκα της χαρουμενης πουτανιτσας στο κομοδινο. Δεν θα επεκταθω φυσικα αλλα μου εδωσε τροφη για σκεψη και εδαφος για καποια δικα μου συμπερασματα. Στα του σεξ τωρα και αφου η ωρα ειχε περασει και αρχισα να αγχωνομαι (η Αντζελα τηρει αυστηρα τον χρονο του δεκαρικου) εκανε ενα πολυ καλο παιχνιδι με την γλωσσα της πανω στα μπαλακια οπου τα πλοπ-αριζε συνεχεια εναλλαξ.. Μου θυμισε την αλβανιδα την Μαρια απο Λεωνιδου 28. Το πρωτο χτυπημα στην πορτα ηρθε και δεν ειχαμε ακομα αρχισει. Η Αντζελα ομως με κατι που φωναξε κοφτα και δυνατα στα Ρωσσικα εβαλε τελος σε ενδεχομενο δευτερο. Η τσα2 δεν ξαναχτυπησε. Συνεχισε με πιπα, eye contact και αληθοφανες moaning οπου την τραβαω προς τα πανω και φερνω το στηθος της στη μουρη μου. Δεν γλυφω ποτε στα ρδελα οσο και αν το θελω αλλα εχοντας την Αντζελα και τα μαντηλακια της εδω δεν μπορουσα να αντισταθω. Εδειχνε να ποναει ελαφρα αν και ημουν προσεκτικος και ετσι το βυζορουφι δεν κρατησε παρα καποια δευτερολεπτα. Στη συνεχεια ανεβηκε απο πανω οπου και βογγαγε κανοντας κινησεις πανω στην ψωλη μου. Ελευθερα πιασιματα απο μενα, λιγα μπατσακια και αλλαγη σε ιεαραποστολικο οπου με τραβαγε πανω της τυλιγοντας τα ποδια της γυρω απο την μεση μου. Κινηση για ρομαντικα γλωσσοφιλα δεν εκανα αν και εκεινη την στιγμη ειμαι σιγουρος πως θα ενεδιδε. Η ωρα ειχε περασει, κοιταω ρολοι, ημουν ηδη 12λεπτα στο δωματιο. Της λεω να στηθει στα τεσσερα να την χυσω, ετσι και εγινε. Γυρισμα, σπασιμο μεσης (ευγε) και οδηγωντας το καυλι μου στη μουναρα της, σχεδον με διεταξε με ενα χαμηλοφωνο "γαμησε με" χουφτωνοντας ταυτοχρονα τα αρχιδια μου. Οι παφλασμοι παιζει να εφταναν στους συναγωνιστες εξω αν και η μουσικη στο δωματιο αποσβενει καπως τον οποιο θορυβο. Τελειωσα δυνατα κρατωντας την απο την μεση, κολλημενος στα κωλομερια της και μονο οταν βγηκα σηκωθηκε και αρχισε να ντυνεται. Μου ειπε πως εχει αργησει πολυ. Κοιταξα ξανα το ρολοι μου και συνηδητοποιησα οτι ηταν μεσα σχεδον 17 λεπτα, ακραιο για το μαγαζι αυτο. Της ειπα οτι τουλαχιστον περασαμε καλα και απαντησε οτι η ιδια ηθελε να κατσει. Την ευχαριστησα, αγκαλια, πεταχτο φιλακι και αποχαιρετισμος δινοντας εκ νεου ραντεβου. Η πορτα εκλεινε πισω της και η τσα2 ανακοινωνε το προγραμμα για ακομα μια φορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Η γνώμη μου είναι ότι η Άντζελα είναι το απόλυτο vfm στην κατηγορία των milf για το Μεταξουργείο!Κι όπως έγραψες,δεν κρίνεται μόνο από την αυτή καθαυτή παροχή σεξουαλικών υπηρεσιών,αλλά και από τη συνολική της στάση απέναντι στον πελάτη!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1