Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161776
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το συγγεκριμενο καταστημα το ειχα μπαναρει εδω και 2 χρονια, δεν ανεβαινα καν να δω ποια δουλευει για λογους που υποθηκαν σε παρακατω κριτικη μου, τελευταια ανανεωσε το δυναμικο του με 2 κοματια που βλεπω να ειναι οι καινουριες ριζομενες του καταστηματος, αν και φημες λενε οτι το μαγαζι περασε στα χερια της Γερμανικης αλυσιδας, μου το ειχε πει και η Λαρα οταν την ξαναπληρωσα ενα βραδυ στο οικιμα του ΛαςΒεγκας οπου ειχε βρει καποια βραδια καταφυγειο. Η εικονα του καταστηματος δεν παραπεμπει στα στανταρ των μαγαζιων της αλυσιδας, το απλο ξεκιναει απο 30€ και το δωματιο παραμενει στα παλια στανταρ του μαγαζιου χωρις καμια ανανεωση, δεν υπαρχουν τα αξεσουαρ που εχουν τα αλλα μαγαζια, ουτε πετσετα δεν υπηρχε, και ουτε προσφερε η κυρια. Το χαρτι κουζινας στην συρταριερα πανω, και ενα αλλο πανω σε ενα κομοδινο, το μηχανηνα χαρτιου δεν δουλευε, γενικα καθαρο, η τσατσα μια χαρα μου μιλησε. Αφου ειδα την Ελενα για την οποια και πηγα, δεν μου γυαλισε το ματι στην αρχη, αλλα εχοντας δει οτι εχει 2 καλες κριτικες, ειπα θα δοκιμασω και οτι βγει, οπως ειπα 30€ το απλο 40€ γλυφομουνι και 50€ το ακαποτο τσιμπουκι, 60€ για 69 αν θυμαμαι καλα και τα υπολοιπα τα ειπε και δεν τα ακουσα...μας γαμανε με το 50αρι που ζητανε για ακαποτο, αν το ειχανε 40€ οσο το εχουν και οι αλλοι, ισως...
Οι Ελενα μπηκε μεσα στο δωματιο, φορουσε κοκκινα εσωρουχα, μαυρομαλα εχει ομορφο πρωσοπακι με ψιλοσχιστα ματακια, βυζακι φυσικο ψιλοπεφτει αλλα ειναι λαχταριστο, περηφερεια.?? σπανια ξεχωριζει απο την μεση της, κωλαρα λεμε, να την δεις με κολλητο μινι φορεμα να σου φυγει η μασελα.!! Γλώσσα ...γενικα ειναι ενα τουμπανακι 23-24 χρωνων, που αν χασει μερικα κιλακια, θα γινει Υπερμουναρος.!! Ουκρανεζα λεει, Ελληνικα τα μιλαει καλα, χαμογελαστη εσπασε ο παγος με την πρωτη επαφη, προκαταρτικα στο φουλ στο κρεβατι, ξαπλωσε μπρουμυτα και της εκανα ενα μαζαζ στα κωλομερια με τον ...πουτσο μου.!! την γυρησα ανασκελα οπου ανοιξε τις ποδαρες της και με αφησε να παιξω με το ομορφο συμαζεμενο και καθαρο μουνακι της αλλα χωρις να με αφησει να βαλω δαχτυλο εσωτερικα, με εβαλε απο κατω και τριφτικε ελαχιστα πανω μου, κατεβηκε να εκτελεσει το στοματικο, εγλυψε τα μπαλακια για αρχη και τον εφτυνε και τον σαλιονε τον πουτσο για μια στιγμη μου εδωσε την εντυπωση οτι θα μου εκανε κανα δωρακι ακαποτο αλλα μπααααα.!! περασε καποτα και τον πηρε στο στομα της με γκουρλωματα σε γρηγορο τεμπο. Την εβαλα για αρχη απο κατω να βλεπω το ομορφο προσωπακι της, πολυ πειστικη στις φωνουλες της, αγκαλιες φιλια στο λαιμο, στα 4αρα η εικονα ειναι μαγικη.!! μουταρες και κωλαρα ΠΑΝΤΟΥ.!! Ναι! κουνηθηκε πολυ καλα μενοντας εγω ακινητος και με σταγγιξε, χτυπησα ακομα λιγο και εκανα πως χυνω...ξαπλωσε διπλα μου και ποιασαμε κουβεντα χαιδευοντας την...ωραια φαση...
Το κοριτσι ζωγραφισε λεμε, χαμογελαστη και ευδιαθετη, ξερει πως να στο φερει, την γουσταρα πραγματικα που την σκεφτομουνα για ωρες μετα, σιγουρα θα υπαρξει επαναλιπτικος αγωνας, πιστευω το μωρο εχει μελλον και προβλεπεται λαμπρο.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.169
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, big_boy

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού