Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα απο το studio κωσταντινουπολεως 80 που εχω περιφημες σχεσεις...με το που μαθουν οτι ερχομαι με βαζουν παντα στο δωματιο για να δω τις κοπελες λογω καποιον δικων μου θεματων μεχρι κ το αμαξι μ προσεχουν πολλες φορες π εχω παρκαρει απο εξω!!!Παντα με ενα μικρο tip γτ ειμαι της λογικης οτι ποτε δεν παει το καραβι μονο ο Καπετανιος!!!πραγματικα μονο τα καλυτερα εχω να πω για την υπηρεσια γτ το σεβονται απολυτα...

Η Φαιη ειναι μια κοπελα με τρομερο μοντελε σωμα κ με μεγαλο αερα στο να μην εχεις πολλα περιθωρια να αρνηθεις να περασεις μεσα μαζι της...Πληρωσα 80 ευρω κ μπηκα για ντουζακι μεχρι να ερθει η κορασιδα!!!ηρθε κ ξεκινησαμε τα γλωσσοφιλα μεχρι π μ εκανε ενα τρομερο στοματικο π τα ειδα ολα...μετα γυρισαμε 69 π μειναμε αρκετη ωρα..Το παραξενο ειναι οτι μετα θα περναγα το προφυλακτικο για να ξεκινησουμε αλλα ηθελε να τη γλυψω κ αλλο!!!μ ειπε Αν δε σε χυσω δε φευγεις απο εδω...την εγλυφα για κανα 10 ΛΕΠΤΟ κυριοι μεχρι π μ ελεγε σε τι τεμπο να το κανω μαζι με το δαχτυλο για να τελειωσει...το ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?με εχυσε στο στομα κ με τρελανε!!!μετα γυρισαμε στα 4 με πολυ καλο τεμπο κ μετα απο αυτην απο πανω μ ρομαντικα με τα σιροπια να μας εχουν παρει!!!Μ Ε Χ Ρ Ι π μ εβγαλε το προφυλακτικο κ τελειωσα πανω στο τελειο στηθος της....ΦΑΙΗ ΜΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΣ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΑΩ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ Μ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2015
ρε μαν οκ καλη η φαιη δε λεω αλλα ο τιτλος που κολλαει? αν ειναι να αλλαζουν ετσι τα επιπεδα αστα να πανε αδερφε!!! μηπως σου παρκαρε και το αμαξι γι αυτο το λες?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1