Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη εγινε πριν κανενα 3βδομαδο. Και γιατι γραφεις τωρα ρε μεγαλε; Γιατι πιστευω οτι η συμμετοχη της ιεροδουλης ειναι σε σταθερα επιπεδα για ενα χρονικο ευρος 2-3 μηνων. Περαν αυτων αρχιζει η ταλαντωση ειτε θετικη (φτιαχνει την πιπα της, ειναι αρκετα προσηνης με τον πελατη κτλ) ειτε αρνητικη (περναει στην κατηγορια της φολας/επιπλου δηλαδη)Την Αλεξια λοιπον την ειχα πρωτοδει σε αναγνωριστικη 3-4 μερες πριν την επισκεψη και σαν πρωταρα και πεινασμενη για χρημα και σπερμα με καυλαντισε πολυ δυνατα στο σαλονι οπου η θεα του στεγνου κορμιου της και του τρομερου κωλιου της με εκαναν να την βαλω πρωτη στη λιστα προτεραιοτητας. Ετσι αφου εμαθα το ωραριο της, παιρνω μοτο και σκαω στο ιδρυμα. Αντι για εκεινη μου παρουσιαστηκε η ξανθια (η οποια εχει καποιες κριτικες) και η τσα2 με ενημερωνει οτι η Αλεξια θα ερθει σε ενα τεταρτο. Ετσι παω μια συντομη βολτα Κολωνου και γυρναω. Η Αλεξια αρτι αφιχθεισα ξεπροβαλε απο το κουζινακι οπου εβγαζε το βρακι της για να βαλει το υπηρεσιακο και αφου βεβαιωθηκα οτι ειναι αυτη περασα δωματιο. Οταν εσκασε το γυφτακιμε βρηκε καθιστο στο πορνοκρεβατο και αμεσως την εβαλα μπροστα μου γυριζοντας την ωστε να ασχοληθω με τον τρομερο της κωλο για λιγο. Σχεδον σε ενα λεπτο ειχα ξαπλωσει στο κρεβατι οπου η Αλεξια -η οποια δεν μιλαει σχεδον καθολου ελληνικα και το αγγλικο ειναι της πυρκαγιας- μου ανηγγειλε θλιμμενη οτι μολις ειχε γυρισει απο το μαγαζι που εκανε πιρσινγκ στο χειλος της και αρα "ochi kalo tsimpouki" Ξενερωσα λιγο αλλα και φοβηθηκα γιατι το μικρο σαν απειρο με το πιρσινγκ θα μπορουσε να σκισει το πλαστικο και να εχουμε αλλα. Τεσπα, εν τελει η πιπα της ηταν απλα μετρια αλλα οχι ασχημη. Αλλες κανουν τετοιας ποιοτητας μπουκου και χωρις να πονανε η να εχουνε προβλημα. Συντομο περασμα με την ακρη της γλωσσας της απο μπαλες με δικη μου προτροπη εις την αγγλικην και αφου της αφαιρεσα σουτιεν και χουφτωσα το ανυπαρκτο βυζακι της την εβαλα απο πανω οπου εδινα δυνατα εχοντας κυριολεκτικα στιψει το κωλαρακι της με τις παλαμες μου και ανοιγοντας την σουφρα της. Αυτο εβγαζε αναστεναγμους προτρεποντας με να συνεχισω. Ηθελα ομως να τελειωσω εχοντας το στα τεσσερα, ετσι την προσταξα να κατσει στην καταλληλη σταση και εφαπτοντας παλι τα χερια μου στο κωλι της ωστε να ευχαριστηθω εκεινο για το οποιο μπηκα δωματιο οσο πιο πολυ γινεται αρχισα να γαμαω μεχρι που εχυσα μπηγοντας σχεδον τα νυχια μου στα καπουλακια του τσοντομελανουριου! Σηκωθηκε και αφου εβγαλα καποτα και σκουπιστηκα, ντυθηκε, τσεκαρε το σκουλαρικι της στο καθρεφτη κανοντας και ενα τεστ με την γλωσσα της απο μεσα και λεγοντας μου "you, first tsimpouki like that" αποχωρησε αφηνοντας με με ενα χλιαρο μειδιαμα. Μαλλον θα το ξαναπαρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλέξια
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού