Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατα καβλωμένος όπως ήμουνα και μετα απο απογοήτευση απο την βόλτα στα της Ιάσωνος κατέληξα στο εν λόγω οίκημα!Εκεί είδα ένα στυλιάρι γύρω στα 20-22 με βαμένα κοκκινα μαλλιά που δεν είχα ξαναδεί!Οπότε όπως καταλαβαίνετε έβγαλα αμέσως το 15ευρω και πέρασα στα ενδότερα!Σε λίγο ήρθε το μωρο και πέσανε οι συστάσεις..!!!Μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι δουλεύει στο μαγαζί γύρω στα 2χρόνια και εγω δεν την είχα τσεκάρει!!!Αφου μου έκανε κοπλιμέντα για το γυφτοάρωμα που φορούσα και την τσουτσού μου ξεκίσει μία μετρια πίπα δαγκωτη...Στην συνέχεια την ξάπλωσα και επιδωθηκα σε γλύψιμο του υπέροχου λεπτου και ελαφρως μαυρισμένου κορμίου της!Εχει ωραιο 1μισάρι βυζάκι κοιλίτσα επίπεδη και κωλαράκι ποίημα!Α!και αρκετα ωραία φατσούλα!Στην συνέχεια της ζήτησα να ανέβει πάνω όπου με όχι και πολύ όρεξη δέχτηκε βάζοντας όμως το χέρι αποτρέποντας την πούτσα να μπέι όλη μέσα και ξεκίνησε ένα απαλό και ποσεκτικό κούνημα που με ψιλοξενέρωσε!Οπότε την γύρισα ιεραποστολο οπου πάλι το χέρι της εμπόδιζε την πλήρη είσοδο...για να τελειώσω εκνευρισμένος την γυρισα πισωκολλητα και αφου της αρπαξα το χερι την σφυροκόπησα με δύναμη μέχρι που ήρθε το ΄τελος!Με ευχαρίστησερ και έφυγε.Απο εμφάνιση αν σας αρέσουν οι λεπτές προτείνετε όπως επίσης και το στενο μονάκι της!Κατα τα άλλα απο συμμετοχη δεν λέει και πολλα.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Μέγγυ
apolonas1
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
784
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2015
Είναι γνωστό,ότι είναι άχρηστη...Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1