Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 150 10
Sex Studio 343633
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ολα ξεκινησαν πριν απο 1 χρονο. Ειχα δει τις φωτο και τις κριτικες για τη Σασα και καποια στιγμη πηγα να την επισκευθω, στο στουντιο "queen girls". Εμφανισιακα, μου αρεσε πολυ. Ωστοσο, απο την πρωτη στιγμη που μπηκε μεσα, μου ξεκαθαρισε πως ημουν ατυχος, γιατι ηρθα την τελευταια μερα πριν φυγει πισω στην Ρωσια. Επομενως, μου εξηγησε, η αποδοση της μπορει να μην ειναι τοσο καλη οσο θα ηθελε, αφου το μυαλο της ηταν αλλου. Εμεινα παντως, καναμε σεξ, και πραγματι στην διαρκεια του εδειχνε να σκεφτεται το ταξιδι της επιστροφης, ωστοσο σε καμια περιπτωση δεν παραμελησε τα "καθηκοντα της". Φευγοντας, με παραινεσε να ερθω παλι μολις ξαναρθει, για να δω πως ηταν σε "νορμαλ" ημερες. Στο δρομο για την εξοδο, σκεφτομουνα ποσο παραξενο μου φανηκε αυτο. Δεν μου ειχε ξανασυμβει, ωστοσο εκτιμησα παρα πολυ την ειλικρινια της. Ολο αυτο τον καιρο απο τοτε, οταν την εβλεπα στο site, αναρωτιωμουνα ποτε θα ξαναπηγαινα, και εαν τελικα θα αξιζε η οχι τον κοπο. Τελικα την αποφαση την πηρα σημερα, και την επισκευθηκα μετα τη δουλεια. ΕΥΤΥΧΩΣ. η σημερινη μου εμπειρια, ηταν πραγματικα πολυ ομορφη. Η Σασα, ειναι ενα πλασμα που εκτος απο πολυ ομορφη, κανει πολυ ωραιο σεξ, που ταιριαζει στα γουστα μου, και επισης ειναι και πολυ ενδιαφερουσα σαν ανθρωπος. Ειναι πολυ τρυφερη, και φαινεται να ειναι ειλικρινης οταν σου μιλαει. Σιγουρα, ειναι απο τις παρουσιες που ομορφαινουν το χωρο.
Σασακι, εαν διαβαζεις, σ´ευχαριστω για σημερα ομορφια μου! Ενοειται πως θα σου ξαναρθω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Σάσα
asximos100
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Κανονικά θα έπρεπε , έστω καί συνοπτικά , να αναφερόσουν στις υπηρεσίες της , βλέπεις εγώ προσωπικά έχω εκ' διαμέτρου αντίθετη άποψη ακριβώς επειδή με την συγκεκριμένη πέρασα την προηγούμενη μέρα στο Μελαντίας 50 ! πιο συγκεκριμένα ενώ πρόκειται για μια αρκετά γλυκιά 40αρα εντούτοις μου έβγαλε μια υπερβολική ανασφάλεια , κυρίως για λόγους υγείας απ' ότι λέει καί δείχνει , κάτι που κατά την προσωπική μου πάντα άποψη αποτελεί & μεγάλο εμπόδιο στις υπηρεσίες της ! καί ειλικρινά δεν θεωρώ τον εαυτό μου ιδιαίτερα απαιτητικό Μεγάλο χαμόγελο !
14 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε giovani, νομιζω οτι καταλαβαινω σε τι αναφερεσαι. Ωστοσο, καθε τι μπορει να το κρινουμε αναλογα με τις προτεραιοτητες που εχει ο καθενας, για παραδειγμα, αυτο με το θεμα της υγειας, μπορει αλλον να τον κανει να αισθανεται ασφαλης. Σε καθε περιπτωση παντως, σε τετοιες περιπτωσεις υπαρχει και το θεμα της "χημειας" που διαφερει απο ατομο σε ατομο.
Οσον αφορα τα σχολια μου για τις υπηρεσιες, γενικοτερα ποτε δεν μπαινω σε λεπτομερειες. Αυτο που μπορω να πω παντως για τη Σασα, ειναι οτι κλινει προς GFE κατασταση.
Τελος, σε καμια περιπτωση βεβαια η κοπελα δεν ειναι 40αρα. Ειναι πολυ πιο μικρη.
Αυτα και ναμαστε καλα!
11 Νοεμβρίου, 2015
ποσα εδωσες για το σερβις
P
partouzalatris
20 Νοεμβρίου, 2015
Πρώτη μου φορά στο συγκεκριμένο στούντιο. Από τις δυο εργαζόμενες διάλεξα τη Σάσα. Ωραία 25χρονη ρωσίδα, καλλίγραμη και πολύ φιλική. Πίπα πολύ καλή και αρκετά στενή για να έχεις την αίσθηση ότι κάνεις έρωτα με μια φιλενάδα και όχι με ιερόδουλη. Θα ξαναπάω και θα πάρω πιο ακριβό πρόγραμμα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4