Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Στον οικο ανοχης δουλευε η Βανεσα.Προκειται για μια κοντη νεαρη ιεροδουλη με ομορφο καυλιαρικο προσωποΓλώσσα με μεγαλα ματια , ισιο μακρυ ξανθο μαλλι , ωραια μικρομεσαια στητα βυζακια , λευκο δερμα και ωραιο αδυνατο κορμιΓλώσσα.Ειναι αυτο που λεμε ζυμαρακι! Νομιζω η κοπελα εχει δουλεψει και στην περιοχη της Φυλης και της Φωκαιας στο 20ρικο.Μεχρι προτινος ηταν μελαχρινη.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο καλτ δωματιο!Ναι! Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Βανεσα.Μιλαει σχετικα καλα Ελληνικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες για να σπαει ο παγος.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και καθισε διπλα μου.Αμεσως ξετυλιξε το προφυλακτικοMoney Mouth και το εφαρμοσε στη καυλωμενη μου πουτσα.Απο προκαταρκτικα μηδεν!Κεφάλι σε τοίχο! Ηταν πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω την χουφτωνα στον κωλο και της πατουσα το κεφαλι για να με πιπωσει πιο βαθια.Η πιπα της ειναι αδιαφορη! Ειχε γρηγορο ρυθμο και εγλυφε κυριως το κεφαλι της πουτσας.Δεν τον επαιρνε βαθια και η πιπα της ηταν αγαμπη.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια!Money Mouth Δευτερολεπτων!Ναι!

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα για να ξεκινησουμε το κυριως σεξ.Αυτη εβαλε ενα κιλο κρεμαΚεφάλι σε τοίχο! στο μουνι της στη θεα της πουτσας μου! Της τον εβαλα σιγα σιγα και ξεκινησα να την γαμαω σε αργους ρυθμους.Την γαμουσα και εγλυφα τα ωραια της βυζακια και τον λαιμο της.Αυτη επαιζε με τα βυζακια μου και μου εριχνε μερικες ματιες.Τουλαχιστον δεν κοιτουσε το ταβανι!Ναι!
Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση το πισωκολητοΚατσικογάμης.Αυτη χαμηλωσε τερμα κατω το σωμα της και το κεφαλι της.Της τον εχωσα σιγα σιγα στην πολυ ομορφη και ξυρισμενη της μουναρα.Την γαμουσα και αυτη κοιτουσε προς τα πλαγια.Δεν με βολευε ομως η σταση του σωματος της.Κατεβηκα πιο χαμηλα και ακουμπουσα με το σωμα μου πανω της.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την γαμαω πιο δυνατα.Κατεβηκα πιο χαμηλα αυτη ειχε γυρισει το κεφαλι προς τα εμενα.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο.Μολις πηγα να την φιλησω στο προσωπο τοτε αυτη αμεσως γυρισε το προσωποMoney Mouth.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω βαθια μεσα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Βανεσα ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης.Ειδικα για τα δεδομενα του 10ρικου.Δηλαδη στο Μεταξουργειο ξεχωριζει εμφανισιακα.Καπου εκει ομως τελειωνουν τα καλαMoney Mouth.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και ελαχιστης διαρκειας.Δεν κανει καθολου προακταρκτικα.Δεν συμμετεχει στο κυριως σεξ.Δεν ειναι δεκτικη σε πολλα φιλια στο σωμα της.Για να ειμαι ομως ακριβοδικαιος πρεπει να πω οτι ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων , εχει καθαρο σωμα και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Δεν εμεινα ευχαριστημενος απο την αποδοση της κοπελας.Ειναι μονο για να πεταξετε τα χοντρα!Γερο-μύστης Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού