Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την Ευα δεν θα γραψω πολλα καθοτι την γνωριζω απο οταν δουλευε Κωσταντινουπολεως 166β , Με γνωριζει καλα και μου κανει ολα τα χατηρια , μπηκα στο μαγαζι απογευμα Σαββατου και με την μια η τσατσα μου εδωσε πετσετουλα καθοτι με ξερει οτι παντα θελω να κανω το ντουζακι μου πριν περασω με την κοπελα . Η Ευα δεν αργησε να ερθει μιας και ητανε νωρις και δεν ειχε πολυ κοσμο ξαπλωσε διπλα μου ξεκινησαμε με μερικα αισθησιακα γλωσσοφιλα και σιγα σιγα αφου με φιλησε αισθησιακα και στο στηθος κατεβηκε προς τα κατω οπου ξεκινησε ενα ωραιο τσιμπουκι της Ουκρανικης σχολης με μπολικο σαλιο και περιποιηση και της γυρω περιοχης , μετα μου περασε το προφυλακτικο και αρχισαμε με αυτη απο πανω οπου παντα ξεκιναω με αυτη την σταση μαζι της και μετα την τοποθετησα μπρουμητα βαζοντας της και ενα μαξιλαρι απο κατω για να εχω φατσα καρτα το λεπτεπιλεπτο κωλι της που πραγματικα δεν χορταινα να γλειφω και να δακτυλιαζω αυτο το υπεροχο ροζουλι μουνακι της . Μπορω να πω οτι την ταλαιπωρησα αρκετη ωρα σε αυτη την σταση οπου οταν ενοιωσα να πλησιαζει το τελος εβγαλα το προφυλακτικο και της τα εδωσα στο στοματακι της οπου με στραγγυξε κανονικα μεχρι τελευταιας σταγονας . Σηκωθηκε διακριτικα και τα εφτυσε στο νιπτηρα , φιλακι στο μαγουλο και χαιρετισμος για την επομενη φορα που σιγουρα θα υπαρξει καθως περναω παντα καλα μαζι της !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Εύα
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.328
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2015
τσιμπουκια ο τιγρης που λεμε Ναι!
21 Φεβρουαρίου, 2016
Καλό αυτό που διάβασα....... αλλά εγώ θέλω να αρχίσω με στοματικό (69) και να τελειώσουμε με 69 και οι δύο...... Υπάρχει τέτοια περίπτωση??????
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2