Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση πραγματοποιηθηκε τελη του Μαη στο γνωστο Ληδρα Μαριοτ στη λεωφωρο Συγγρου , κατοπιν αρκετης καβλατζας στο Βιμπερ πριν ερθει Αθηνα ειχαμε επικοινωνησει οποτε το ραντεβου κλειστηκε ευκολα , με το που εφτασα στο χοτελι την πηρα τηλεφωνο και μου εδωσε τον αριθμο του δωματιο της να ανεβω . Η Τραισυ προκειται για ενα Γκιλφ που σιγουρα δεν σε κερδιζει σε εμφανιση αλλα στα του αγωνα σε αποζημιωνει στο επακρο , ο αγωνας ξεκινησε με απλη συζητησουλα οπου δεν αργησαν να πεσουν και τα πρωτα γλωσσοφιλα οπου μετατραπηκαν σε ενα βαθυ λαρυγγωτο τσιμπουκι με μπολικο σαλιο και ενω ασχοληθηκα λιγο με δακτυλοσκοπηση του γκροβερ της μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησαμε πρωτα απο το υγρο μουνακι της που ειχε γινει μουσκεμα και μετα δεν αργησε να ερθει και η πολυποθητη εισοδο στο κωλι της που τοσο αναζητουσε . Οσο της οργωνα το κωλαρακι της αυτη δεν σταματησε να παιζει το μουνακι της καθως ειχε καβλωσει απιστευτα . Οταν αισθανθηκα οτι ημουνα ετοιμος να εκραγω εβγαλα το προφυλακτικο και της τα εδωσα στο φιλοξενο στοματακι της , αυτη επαιξε λιγο με αυτα δειχνοντας τα μου και μετα απο λιγο σηκωθηκε ευγενικα και τα εφτυσε στο νιπτηρα . Μικρο διαλειμα με χαλαρη κουβεντουλα οπου καπνισε και μου ελεγε για τις περιπετειες της στην γειτονα χωρα οπου εχει και μεγαλη ζητηση κι εκει και σιγα σιγα ξεκινησαμε το δευτερο γυρο ο οποιος περιλαμβανε αλλη μια λαρυγγωτη πιπα μεχρι πνιγμου και εισοδος κατευθειαν στο δουλεμενο κωλαρακι της . Τελειωμα παλι στο στοματακι της , φτυσιμο στο νιπτηρα λιγη κουβεντουλα για χαλαρωση κι ενα φιλακι με υποσχεση την επομενη συναντηση καθοτι με συμπαθησε ιδιαιτερα οπως μου ειπε και θα ηθελε να με ξαναδει . Συμπερασμα : H Tρεισυ προκειται για μια Βουλγαρα η οποια καθοτι Γκιλφ για την ηλικια της , τιμα και ιδρωνει την φανελα και σε αποζημιωνει με τις υπηρεσιες της και με το παραπανω , τωρα για το αν θα ξαναπηγαινα μαζι της σιγουρα λογω των υπηρεσιων της καλυφθηκα αλλα η μονη ενσταση που υπαρχει ειναι το υψηλο κασε της που στους καιρους που ζουμε ειναι ολιγον τι τσιμπημενο . Παρολα αυτα συνισταται για δυνατους μυστες του πρωκτικου εξου κι ο τιτλος της κριτικης , και για τρελους Γκιλφακιδες .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.324
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού