Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156231
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Εβελινα δεν την ειχα παρει ποτε και ειπα αποψε να παω να κανω μια γνωριμια μαζι της.Η συναντηση εγινε στο Ν2 και περασα με το απλο 30€.
Μετα απο καμποση αναμονη καθως προηγουνταν συναθλητης ερχεται το μωρο,γυμνοστηθη και ξαπλωνει διπλα μου και αρχιζει να με χαιδευει και να παιζει με τον πουτσο μου που εχει γινει καγκελο ηδη.Εγω επικεντρώνομαι στις βυζαρες της που δεν χορταινω να χουφτωνω και να ρουφαω.
Βγαζει και το στρνγκαγκι της και ξεκιναει να γλειφει τις ρωγες μου και περναει την καποτα σαν καλτσα και αρχιζει ενα τσιμπουκι πολυ μετριο.Επαιρνε μονο το πουτσοκεφαλο στο στομα της και τον επαιζε λιγο με την γλωσσα της.Δεν την αφησα πολυ να τον γλειψει και περασα στο σεξ πολυ γρηγορα.
Για αρχη την στηνω στα 4 στην ακρη του κρεβατιου με φορα να κοιταει στον καθρεφτη και εγω ορθιος απο πισω ξεκιναω να την γαμαω λυσσαλέα,ενω κατα διαστηματα εγερνα και χουφτωνα τις βυζαρες της και αυτην με παροτρυνε να την ξεσκισω ακομα πιο πολυ.
Μετα ξαπλωνω και ανεβαίνει απο πανω οπου ειχε ξαπλωσει πανω μου και κουνουσε μονο την λεκανη της αργα και αισθησιακα ενω εγω της επιανα μια τον κωλο της,μια τα βυζια της καθως και η επιδερμιδα της ηταν πολυ απαλη.
Για τελος την βαζω απο κατω,περναω τα ποδια της στους ωμους μου και την γαμαω σ'αρκετο γρηγορο ρυθμο και οταν ημουν ετοιμος να χυσω επεσα μεσα στην αγκαλια της μ'αυτην να με δινει τρυφερα φιλακια στο λαιμο και τα μαγουλα.
Ηταν μια σχετικα καλη καταθεση.Το κοριτσι φαινεται οτι το εχει απλα θα περιμενα λιγο παραπανω ορεξη και να μην τα κανει ολα τοσο επαγγελματικα.
Σε γενικες γραμμες περασα καλα και σιγουρα θα εχω μαζι της και μελλοντικη συνευρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού