Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...είχα ανάγκη και πάλι τη μαστούρα του μετασυνουσιακού οπιοειδούς αλλά δεν ήμουν σίγουρος για το αν θα επιβράδυνα την συνήθη πρόωρη εκσπερμάτιση ...
...διάλεξα κάτι υπεκαμπυλώδες μελαγχροινό για διέγερση και εκτόνωση στις κοιλότητές του...
...χαλαρή ανάτριψη των τραπεζοειδών της--> έντονη πεολειχία ενώ ψηλαφούσα τα χειλάκια του αιδοίου της--> τοποθέτησή της σε ύπτια θέση και έλειχα τους θελκτικούς υπερπληθωρικούς μαστούς και κατιόντως μέχρι το αιδοίο της--> άρχισα μια καλή αιδοιολειχία , άνοιξα τα χειλάκια και επισκόπησα το μικρό επαρματάκι που λέγεται κλειτορίδα και βάλθηκα να το λείχω και αυτό, μεταφέροντας με το γλωσσικό νεύρο ευφοριστικές εκπολώσεις στο λιμβικό μου...--> όταν κόρεσα μετά απο ώρα τις λειχικές μου τάσεις --> ξαναεστίασα στους μαστούς της και έχωσα τον φαλό μου μέσα της-->τοποθέτηση σε κυνική στάση και πεοκολποκρουση μέχρι την αποβολή σπέρματος και εκείνης απο τη μνήμη μου...
...απεμπλάκην , και υπο την επήρρεια του συνουσιοπιοειδούς ρούφαγα αργά σαν μαστούρης το περιορισμένο οξυγόνο της αποπνικτικά θερμής και υγρής ατμόσφαιρας για να αναβληθεί έστω και προσωρινά η αποσύνθεση του φιλήδονου σαρκίου μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, makhswrx

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2015
Ζω καταστάσεις avatar με τις περιγραφές σας .
Υπερκαμπυλώδες , ε ?
Προσκύνημα
07 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χυμώδες , υπερκαμπυλώδες και δεκτικό Χαμόγελο

Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2