Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431904
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Mύστες πραγματικά αυτό το πράγμα χθες το βράδι δεν το έχω ξαναπετύχει :orchestra:,η βραδιά των τραβεστί όπως είπε κι ένας πορνο-παππούς μόλις μπήκα στο σινεμά.Εκτός από την Νικολέτα που ήταν στο υπόγειο και παρτουζωνόταν υπήρχαν άλλα 2 κρος στο σινεμά τα οποία πέτυχα στον πάνω όροφο,στο σκοτεινό δωματιάκι τέρμα δεξιά Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο.Εκεί παίχτηκαν πίπες από τα κρος ενώ πολλοί γκέουλες παππούδες μαζευόντουσαν για μάτι :effemine: :gay:.Σε κάποια φάση τα 2 κρος πήγαν στην δεύτερη καμπίνα όπου παιζότανε δροσερό τρενάκι ανάμεσα σε 3 αγόρια και ξεκίνησαν παιχνίδι μ'έναν απ΄αυτούς ενώ οι άλλοι 2 γαμιόντουσαν μεταξύ τους.Πολύ καλτ σκηνικό,φυσικά είχαν αφήσει την πόρτα ανοιχτή για άνετη πρόσβαση σε όποιον ήθελε.Ο τυπάς που γάμησε την μία από τις 2 την πέθανε στα κωλοσκάμπιλα,το είχανε και οι 2 τεράστια ανάγκη Ναι! Ναι!.Μετά από αυτά αποφασίζω να τσεκάρω και το 3ο κρος στο υπόγειο (την Νικολλέτα) όπου ήταν πολύ καλύτερο από τ'άλλα 2 και φυσικά το παρτούζωσα παρέα με τον σιχαμερό μαλλιά που ξεφτιλίστηκε και στην παρτούζα Γαμήσου Γαμήσου.Περιμέναμε 3 ατόμα έξω από το δεξιά δωμάτιο στο υπόγειο για να τελειώσουν οι προηγούμενοι που το σκίζανε και να μπούμε.Με το που μπαίνουμε το κρος ρίχνει άκυρο σ'έναν κοιλαρά πουστρο-παππού και τον πετάει εξώ,οπότε μένουμε ο μαλλιάς κι εγώ.Το κρος αρχίζει και με χαιδεύει αισθησιακά και ξεκινάει να μου παίζει το καυλί.Μάταια προσπαθεί ο πουστρο-μαλλιάς να ασχοληθεί και μαζί του.Το κρος έχει δείξει την προίμηση του και ξεκινάει να πιπώνει εμένα και να τραβάει μαλακία στον άλλο.Έχω αρχίσει ήδη να γελάω με την απαξίωση που τρώει ο πουστρο-μαλλιάς που παλεύει να τον πιπώσει λίγο κι αυτόν Μαλακία Μαλακία Χαχαχα! Χαχαχα!.Αφού είχα γίνει τούρμπο αρχίζει να μου τρίβεται και μου τον χώνει αργά αργά στο κωλαράκι της.Αυτό έγινε άλλες 3 φορές μιας και το μωρό γούσταρε το μπες-βγες με το καυλί μου.Την έσκισα απαξιωτικά στα 4,ενώ από μόνη της μου πρότεινε να κάτσω στον καναπέ κι αυτή να κάτσει πάνω στον πούτσο μου.Μετά από δυνατό ξέσκισμα κι αφού είχα γίνει μούσκεμα κατέθεσα το σπέρμα μου και παρέδωσα την σειρά μου στην λούγκρα να δω τι θα κάνει :effemine: :gay:.Ζήτημα να γάμησε 2 λεπτά μιας και το κρος του έλεγε δεν βολεύεται΄,κάνε πίσω,βάλτο αλλιώς και άλλα τέτοια,οπότε τον τελέιωσε με μια μαλακία όπως του ταιριάζει.Εγώ είχα πεθάνει στα γέλια όση ώρα τον έβλεπα να προσπαθεί να γαμήσει Μαλακία Μαλακία.Στράβωσε κι ανέβηκε πάνω μπας και του κάτσουν τα άλλα 2 κρος.Άραξα για λίγο στην κεντρική αίθουσα όπου πέτυχα λογικά τον 60αρη πουστόγερο που βρίζετε όλοι να λέει τις μαλακίες του για τα κρος Μαλακία Μαλακία.Ως συνήθως κοίταζε τους πάντες περίεργα αλλά μ'εμένα έκανε την κότα γιατί του έριξα κανα 2 θανατηφόρα βλέμματα και λάκισε πούστικα Γαμήσου Γαμήσου

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2015
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.333
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, kendavros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2015
Δε παίζεσαι... ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Θεός οπως παντα στις κριτικες σου
ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
08 Σεπτεμβρίου, 2015
πηγαινουν συχνα τραβεστι εκει μυστες?
11 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πανε.το ποιο σιγουρο ειναι να βρεις σαββατο βραδυ εκει κοσμο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3