Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Θα μπορουσα να ειχα γραψει ακριβως τα ιδια λογια με το συναγωνιστη nick.

η συναντηση μου με την Anellia δεν ειναι κατι που θα θυμαμαι στο μελλον. ηταν αυτο που λεμε αυτοματοποιημενη.τυπικη σε ολα,απο το καλημερα στην αρχη μεχρι το αντιο στο τελος.
απο πλευρας περιγραφης της κοπελλας δεν εχω να προσθεσω τιποτα περισσοτερο,τα ειπε ολα ο nick,λιγο παραπανω βαθμολογια βαζω στο προσωπο.ομορφη κοπελλα οντως αλλα οπως ειπα υστερει πολυ στο σερβις.
μου εδινε την εντυπωση οτι μαλλον βαριοταν ή ηταν πραγματικα αλλου εκεινη την ωρα.
ρηχη και μονοτονη πιπα,χωρις περιποιηση γυρω γυρω,αλλα για πρωτο τελειωμα τα πηρε στο στομα.φιλια με το ζορι κι οχι βαθια,τσιγγουνεμενα,με ταση να τα αποφευγει.

στον δευτερο γυρο του αγωνα που ξεκινησε μετα απο πιπα ξανα,με cow ηταν οχι για γελια,αλλα για κλαματα.ειχε ανεβει πανω και πιο πολυ ηταν ο νους της στην τηλεοραση που ειχε ενα ρωσικο τηλεπαιχνιδι παρα σε μενα.τη γυριζω μετα στα 4(καλη θεα) και συνεχιστηκε στο ιδιο μοτιβο.γυρισμα με τα ποδια στους ωμους και παλι μια απο τα ιδια.τελειωμα-ντουζ-πληρωμη αντιτιμου και γεια σας.

δεν προτεινεται με τιποτα λοιπον και εις αλλα με υγεια συναδελφοι γαμιαδες.



Υ.Γ. εκ των υστερων εμαθα στο φορουμ οτι πριν απο μας ειχε περασει ο συναγωνιστης kostasm και καταλαβα το λογο του φερσιματος της κοπελλας.μαλλον δεν ειχε καταφερει να τον ξεπερασει ακομα.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο


να ειστε καλα ολοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.941
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2015
ΓλώσσαΓλώσσα , εγώ πέρασα πολύ καλά φίλε Χαμόγελο
08 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να εισαι καλα και να περνας παντα καλα.

αν ειναι να περασεις απο καποια βγαζε ανακοινωση πρωτα,για να προλαβαινουμε ΜατάκιΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2