Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας συναγωνιστές

επίσκεψη στο μπουρδελάκι της ΠΕΡΓΆΜΟΥ. Από άλλες μου επισκέψεις στο παρελθόν έχω συναντήσει καλά μουνάκια...Αυτή τη φορά έπεσα στην Jesica Εκ Βουλγαρίας ορμώμενη...όπως λένε και τα πτυχία των ΑΕΙ(ανωτατα Εκπαιδ. Ιδρύματα) μας.

Η κοπέλα νέα όμορφη με ωραίο κορμί με βυζάκια στητά 2μισάρικα ήταν στο σαλονάρισμα πολύ ωραία.... 2 άλλοι συναγωνιστές που ήταν στο σαλόνι μαζί μου οποίοι αποχώρησαν άμεσα....Εγώ προτίμησα να περάσω...Τελικά όπως αποδειχθεί "κάτι ήξεραν" οι συναγωνιστές αυτοί...

Στο δωμάτιο η γκόμενα απαράδεκτη..ασε κούκλα μου να σε γλέιψω ..αλλά αυτή τραβιόταν λέγοντας "το άκουσες το πρόγραμμα πριν" τελικά της έγλειψα τα βυζάκια που ομολογουμένως ήταν ωραία λίγο χαίδεμα στο μουνάκι....η τύπισσα μου χάιδεψε τη ψωλή αλλά εντελώς διεκπερεωτικά τσιμπούκι με λάστιχο με λίγο δόντι καθόλου αισθησιακό ή καυλωτικό ...γαμήσι από πάνω (cow girl) και ιεραποστολικό,άλαλη, άφωνη, ψυχρή μονολεκτικές απαντήσεις ΝΑΙ ΟΧΙ.. τελικά λόγω μακράς αγαμίας εδέησε να χύσω από ανάγκη..

Μάλλον τελικά η γκόμενα δεν κάνει γι' αυτή τη δουλειά ..ίσως μπορεί να φτιάχνει όμως καλές μαρμελάδες...που λέει και η εθνοσωτήρ "Ραχηλ Μακρή"..........ή ίσως είναι για κλωτσιές!!! Μακριά και αλάργα!!!

Γαμάτε γιατί φαλιρίσαμε "σύντροφοι" να είστε πάντα καλά και να γαμάτε ρε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2015
αν και είναι ωραία γκόμενα όπου την βλέπω κάνω μεταβολή κατευθείαν ... κάνει μπαμ από το σαλόνι πως είναι φόλα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1