Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη βράδυ στις 23.10. Κλασσικά σε αυτόν τον οίκο δύο κοπέλες .Η ξανθιά μιλφάρα Βαλέρια αλλά και η Ναταλία. Παίζει να είναι και ο οίκος με την πιο πολύ δουλειά όταν δουλεύουν οι συγκεκριμένες. Όποτε έρχομαι έχουν συνέχεια δωμάτια. Την είχα βάλει στο μάτι αλλά δεν μπορούσα να περιμένω. Σήμερα με το που μπήκα ρώτησα την υπηρεσία ποιες κοπέλες δουλεύουν και πέρασα κατευθείαν στο δωμάτιο.

Η Ναταλία είναι μίλφ απο την Ουκρανία με καστανόχαλκα μαλλιά κοντά αλλά κατσαρά , έχει λεπτό κορμί και 2άρι+ πεσμένο βυζί αλλά η μάπα της σε προδιαθέτει για δυνατές καταστάσεις.
Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Μπήκε στο δωμάτιο και με χαιρέτησε , μου είπε ότι με έχει δει 3-4 τέσσερις φορές αλλά δεν πέρναγα μαζί της...δεν της απάντησα κάτι , σηκώθηκα την πλησίασα και άρχισα να χουφτώνω το βυζί της πάνω απο το διχτυωτό φορεματάκι που φορούσε. Ξεκίνησε αμέσως να με φιλάει στον λαιμό και στα αυτιά (ειδικά εκεί)με μανία ενώ τα πρώτα γλωσσόφιλα δεν άργησαν να πέσουν...Της έπιασα το φόρεμα απο κάτω και της το σήκωσα μέχρι να της το βγάλω. Αγκαλιαστήκαμε και φιλιόμασταν στα όρθια , εγώ έτριβα το μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της και αυτή τον πούτσο μου.

Μου είπε να ξαπλώσω , ανέβηκε απο πάνω μου , άρχισε να με γλύφει με την γλώσσα της σε αυτιά λαιμό στήθος κοιλιά και όλο κατέβαινε προς τα κάτω , ξεκίνησε να με φιλάει στα μπούτια σταμάτησε και με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Με μωρομάντιλο ξεκίνησε σχολαστικά να καθαρίζει τα γεννητικά μου όργανα. Παραμέρισε τον μισοκαυλωμένο πούτσο μου και έγλυψε τα αρχίδια μου , πότε με την γλώσσα της και πότε βάζοντας στο στόμα της. Όταν πια μου σηκώθηκε για τα καλά τον πήρε στο στόμα της. Η πίπα της βέβαια ήταν λίγη μονότονη μίας και δεν είχε αυξομειώσεις ρυθμού αλλά ήταν πολύ υγρή με τα σάλια να κυλούν μέχρι τα αρχίδια μου(και μετά τα μάζευε με την γλώσσα της)όσο και βαθιά. Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 ώστε να την γλύψω και εγώ κάτι που έκανε πολύ πρόθυμα , έγλυψα τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της βάζοντας και δάχτυλο και στις δύο τρυπούλες της όπου το δεχόταν αδιαμαρτύρητα. Μετά από κάνα 4λέπτο την σταμάτησα για να μην χύσω.
Πέρασμα προφυλακτικού , τοποθέτησε και λίγη κρέμα στο μουνί της και πρώτη στάση όπως ήμουν ξαπλωμένος με την πλάτη της γυρισμένη προς τα εμένα άρχισε να κάνει βαθιά καθίσματα σε αργό ρυθμό πάνω στον πούτσο μου , συνέχισε για λίγο έτσι και μετά έγειρε προς το πλάι και την πήρα σε πλαγιαστό πισωκολλητό. Τρίτη και τελευταία στάση την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , τώρα την γάμαγα σε πολύ δυνατούς ρυθμούς ενώ της έσκασα και 3-4 κωλοσκάμπιλα που της άρεσαν....Όταν ήμουν έτοιμός να χύσω της είπα ότι θέλω να με ρουφήξει. Μου είπε να ξαπλώσω , μου έφτιαξε το μαξιλάρι για να είμαι άνετα , αφαίρεσε το προφυλακτικό και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και στην κυριολεξία τον εξαφάνισε , με ρουφούσε μέχρι που μαράζωσε ο πούτσος μου στο στόμα της. Σηκώθηκε και τα έφυσε στον νιπτήρα. Θέλω να πω ότι με όσες γυναίκες έχω πάει ,είτε με πληρωμή είτε χωρίς (και είναι πολλές ...πάρα πολλές , βέβαια δεν πλησιάζω ακόμα στον Σπαλίαρα χαχαχα) μόνο καμία δεκαριά έκαναν πραγματικό τελειωτικό στο στόμα...

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά ,η Ναταλία δεν έδειξε ούτε μια στιγμή σημάδι βιασύνης ή κούρασης παρόλο τα συνεχή ραντεβού ( εδώ θα ήθελα να πω για άλλη μια φορά για την υπηρεσία ότι δεν χτυπάει την πόρτα ), η πίπα της πάρα πολύ καλή και η συμμετοχή της είναι απίστευτη , όλα αυτά μόνο με 10 ευρώ , θα τιμηθεί σίγουρα ξανά άμεσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.653
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2015
Τιμή και δόξα στις επαγγελματίες που τιμούν τον πελάτη !
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1