Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στοχευμενη καταθεση στην Νατασσα.Οταν πηγα δεν ειχε ερθει ακομα και περιμενα κανα 5λεπτο μεχρι να φτασει.Φορουσε ενα λουλουδατο φορεματακι και ηταν καβλα.Περασα με 30€.
Πρωτη επισκεψη στο συγκεκριμενο καταστημα.Αρκετα προσεγμενος χωρος,περασα στο δωματιο ευθεια μπροστα με μοκετα κατω,τουαλετα και καθρεφτες γυρω γυρω και στο ταβανι.
Ημουν ο πρωτος της πελατης για σημερα.Ηρθε μετα απο λιγο μ'ενα μαυρο στρινγκαγκι και απο πανω φορουσε ενα σκισμενο κιτρινο,μπλουζακι δεν το λες.Φαινονταν και οι γραμμες απο το μαυρισμα και ηταν σκετη φωτια.
Επεσε κατευθειαν στην αγκαλια μου και ξεκινησα ν'απολαμβανω αυτο το θεσπεσιο κορμακι.Γδυθηκε σιγα σιγα και με προσφερε τα υπεροχα πλαστικα βυζακια της για ατελειωτο γλειψιμο και ρουφηγμα ενω αυτην επαιζε με τον πουτσο μου που ειχε γινει καγκελο ήδη.
Στεκεται στα 4 και εγω απο πισω ετριβα τον πουτσο μου στον κωλο της ενω της χουφτωνα με μανια τα βυζια της.Ανασηκωνεται και κολλαει την πλατη της στο κορμι μου και αρχιζω να παιζω με το μουνακι της,το οποιο ειναι μουσκεμα και καποια στιγμη τραβιεται αποτομα ,καθως σιγουρα δεν ηθελε να τελειωσει.
Με ξαπλωνει και αφου περιποιείται τις ρωγες μου και κανει ενα συντομο περασμα απο τα @@,περναει την καποτα και αρχιζει την γνωστη στριφογυριστη,deep πιπα της με τους σιγανους καβλοτικούς ηχους που ειναι για σεμιναριο.
Μ'εγλειψε για καμποσο ωσπου εγω την σταματησα και ανεβηκε απο πανω και για αρχη κουνουσε την λεκανη της μονο,γυρω γυρω και στη συνεχεια αρχισε να κοπανιεται στον πουτσο μου με δυναμη πανω κατω.Το τελος ηταν κοντα και επειδη δεν ηθελα να τελειωσω με 1 μονο σταση,την ξαπλωνω,ανοιγει τα ποδια της διαπλατα,ετοιμη για σπαγγατο ηταν και την γαμαω σε αργο τεμπο,μ'αυτην να με χουφτωνει τον κωλο.Μετα απο λιγο εχυσα,με την Νατασσα να με τραβαει οσο πιο μεσα της μπορει για να στραγγισει καλα και να μην δειχνει καμια βιασυνη να σηκωθει.
Ξαπλωσα,μ'εβγαλε την καποτα και με σκουπισε τον πουτσο,μιλησαμε λιγο και μ'αποχαιρετησε μ'ενα φιλακι στα χειλη.
Γι'αλλη μια φορα ηταν μια καταπληκτική καταθεση στην Νατασσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού