Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έπειτα απο αποτυχημένη καταδρομική με τον φίλο και συναγωνιστή slk55 (μας την έκανε σκουληκιάρικα φιλε slk ) και επειδη τα αρχίδια είχαν πρηστεί και απο αυτά που είδαμε και απο αυτά που ακούσαμε αποφάσισα να κινηθώ αλλού για κατάθεση...πρώτη σκέψη ήταν να δωσω μια καλη πιπα σε ενα στανταράκι μου αλλα σκεφτηκα καλυτερα και είπα να δολιμασω το περιβοητο τσιμπουκι της ευας. Ειχα δοκιμασει να την δω και πριν τις διακοπες αλλα ειχε φυγει για αδεια! Φτανω στον οικο παρκαρισμα απ´ εξω χτυπαω κουδούνι ανοιγει η ευγενικη τσατσα και περιμενω καθως το κοριτσι ηταν μεσα με συναγωνιστη ηδη. Μετα απο δεκαλεπτο (καλο γοα τις υπηρεσιες της) βγαινει το μωρο και επαθα!!! Ψηλο αδυνατο πολυ με μια ρογα καγκελο και προστυχοφατσα! Πληρωνω αντιτιμο και μπαινω εντος δωματιου. Καθαρο τακτοποιημενο .ντουζακι να φυγει η ενταση και περιμενω το κορμι.μπαινοντας αρχιζει τα χαμογελακια τα τυπικα και βουρ για γλυψιματαλια κλπ προκαταρκτικα. Επειτα τσακωνει το ρωσσοπιστονο και αρχιζει ενα ακα κλαρινο σπεσιαλ! Αφεθηκα ξαπλωσα το απολαμβανα!!! Σε ολους τους ρυθμους με ενταση χωρις ενταση με γλυψιματακια στα παρελκομενα!!! Την αφησα 5-6 λεπτα να γλυφει και μετα την εβαλα για μια δικη μου περιποιηση! Πεντακαθαρο μουνακι δεκτικο και στενο (!) σε δακτυλοσκοπηση.δεν αφηνεται να το απολαυσει και πολυ (αλλωστε θα δουλευε σερι μεχρι το πρωι) . Περασμα χιτωνιου στο ρωσσοπιστονο (χαχα) και ξεκινημα ιεεαποστολικο. Γλωσσοφιλιασματα φουλ στενο μουνακι και ψηλοαληθοφανη βογγητα. Επειτα απο λιγα λεπτα ηθελα να τον στραγγιξω στο στοματακι της οποτε αφαιρεση καποτας γονατισμα ξαπλωτο το μωρο και παλι σολο πιποκλαρινο μεχρι που παρεδωσα στο φιλοξενο στοματακι της ευας.πνιγηκε λιγο ειχα κρατημενα πολλα (χαχαχα) αλλα διακριτικα τα αποθεσε στον νιπτηρα! Στραγγιστηρι το ουκρανακι!!! Συνολικος χρονος παραμονης περιπου 20' στον αγωνα!!! Αξιομαχο και θα ξανατιμηθει!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Εύα
dinger
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
465
Πόντοι:
2.965
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Gingos

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Ευα η καβλιαρα την ειχα χασει απο Κωνσταντινουπολεως αλλα ρε πουστη μου την πηγαν σε πολυ καντρικο σημειο.. Αν χτυπας και κουδουνι την γαμησαμε. Ολο και καποιο ματι θα σε παρει χαμπαρι
05 Σεπτεμβρίου, 2015
@machinehead7 όντως είναι κεντρικό σημείο όταν χτυπάς κουδούνι αλλά αν είσαι στα αρχίδια σου όλα δεν έχεις θέμα
06 Σεπτεμβρίου, 2015
@machinehead 7: Εγώ δεν το βρίσκω και πολύ κεντρικό το σημείο... Πάντως για το κουδούνι που λες, εγώ το χτύπησα 2-3 φορές μέχρι να ανοίξουν, και είπα στην τσα2 ότι νόμιζα πως είναι κλειστα, όπου μου απάντησε ότι καμιά φορά δε δουλεύει σωστά και δε βαράει μέσα να σ' ανοίξουν
06 Σεπτεμβρίου, 2015
Ειδικα εκεινο το σημειο ειναι και στο γκαζι το γαμημενο. Ολο και καποια γκομενα θα σε δει να μπαινεις. Ειδικα τωρα που πρεπει να χτυπησεις και το κουδουνι. Καποια περιοδο το χα ξεπερασει το να με βλεπουν να μπαινω σε μπουρδελο. Τωρα μου ξανασκασε..Money MouthMoney Mouth Ρουμανολαγνε θα προσπαθησω να μαι στα αρχιδια μου. 1 πιπα απο την Ευα ειναι οτι καλυτερο.

Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4