Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163985
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...αποδράσαμε απο το καθωσπρέπει και χωρίς τύψεις αλλά με πάθος επιδωθήκαμε σε πνευματικό ηδονισμό με το δάσκαλο με συνπόση καφέ κάπου παράταιρα...
...εξασφαλίσαμε αυτοκρατορική σουίτα στο στριποθέατρο των μουσών προς τέρψιν των φιλήδονων βλεμμάτων μας...
...δεν άργησα να δημιουργήσω διηδονισμό με την Έμυ (μετρίου ύψους καυλάκι)και την Βαλεντίνα (μελαγχροινή αφέλιες πονηρό μουτράκι κανονικού στήθους και πληθωρικών γλουτών) ...
η Ε. έπιανε τα βυζιά της Β. και αντριστρόφως , έλειχα τις θηλές τις μιας ενώ θώπευα της άλλης η οποία παρατριβόταν πάνω απο το πέος μου και πάνω απο το παντελόνι δυστυχώς και τούμπαλιν... ανέτριβα τις κλειτορίδες αμφότερων των κορασίδων και έλειχα τα χειλάκια του αιδοίου της Έμης πάνω απο τα στριγκάκια και πάλι δυστυχώς ...πριν προλάβω να καταλάβω τι παίζει συνειδητοποίησα ότι πλήρωσα 2 χορούς και για τις 2 ( 20ευρώ) , τέλοσπάντων χαλάλι τους...
...θυμάμαι τον καλλιτεχνικό χορό της Ντενίζ στην πίστα ,μια ψηλής μελαγχροινής σιλικονάτου στήθους, και για να την ανταμοίψω την κέρασα ένα άπλο χορό , στον οποίο θυμάμαι της έτριβα την κλειτορίδα και θώπευα τους μαστούς της...
...η δάσκαλος κέρασε ένα χορό σ'ένα μελαγχροινο βυζοφόρο τεμάχιο και ως άλλος στριπαυτοκράτορας χουφτωνε πολύ χωρίς να πληρώσει άλλη φορά επιδεικνύοντας την στριπηδονιστική του τέχνη!
...επίσης μου έκανε εντύπωση το full nude show στην πίστα μιας υπερπληθωρικής μιλφάρας αλλά το ότι υπερβήκαμε το budget αναχαίτισε τις απτικές ορέξεις μου...
...καλή εμπειρία !
εισοδος /ποτό : 10
χορός : 5

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2015
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, IT-G7

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Φαντασιώνομαι την υπερπληθωρική μιλφάρα ........... να καθεται τρυφερά στο προσωπό μου .
Καπέλο
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το ήξερα ότι θα σου άρεσε αυτό ! Ματάκι Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2