Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ωρα 15.00 με πολλη ζεστη. Ειμαι καθοδον για μεταξι αλλα μια υποψια χεσιματος με ενοχλει και δεν αφηνει την φαντασιωση του επερχομενου πουτσισματος να οργιασει. Η υποψια εγινε αναγκη, αλλα το κεντρο ηταν ασφυκτικο και με ενα γρηγορο γυρω γυρω στα περιξ αποφανθηκα οτι θα γαμησω με την κουραδα στο εντερο Κατσικογάμης Ναι! Ναι!
Στοχευμενη επισκεψη, ριχνοντας ενα βλεφαρο στο site η ταση μου να εχω κοινες κριτικες/εμπειριες με τον tommy devito με εκανε να τον εμπιστευτω (και να μην το μετανιωσω Καπέλο )

Μπαινοντας στον οικο, η "αυλη" βρωμοκοπαγε σκατιλα. Ενας πρεζακιας ειναι απεξω και συζηταει απο το παραθυρο με τον τσατσο, το τι ελεγαν μου φανηκε αδιαφορο. Μπαινω μεσα και η κοπελα μου παρουσιαζεται μονη της, συγκεκριμενα ειπε "η Μπιανκα ειμαι, νορμαλ προγραμμα". Η Μπιανκα ειναι μια μικροσωμη κοπελα με καστανοκοκκινο μαλλι, τα ματια της θα τα χαρακτηριζα ελαφρως "σχιστα" και το προσωπο της γλυκο και καβλιαρικο ταυτοχρονα, ωραια μαπα ! απο σωμα, το βυζι ειναι νομιζω καθαρο νουμερο 1 στη θεση του, με μικρη ρωγιτσα, εχει κοιλιτσα και μετρια πισω κινηση. 6 σωμα 8 προσωπο για εμενα, 7 το συνολο και τα ρεστα.
Μπαινω στο δωματιο και μενω αναυδος. Ροζ φρεσκοβαμμενο, ερκοντισιονε δροσιστικο, σεντονια καθαρα. Αν δεν ειχα δωσει ηδη το δεκαρικο θα ρωταγα τιμη. το δωματιο ηταν, οχι αυτο που κοιταει απεναντι απο την εισοδο, το διπλα του (το 3 ειπε αυτη). Στη συνεχεια εμαθα οτι ημουν ο πρωτος που χρησιμοποιουσε αυτα τα σεντονια (οντως μοσχομυριζαν). Σκεφτομουν να βγω να κανω φασαρια, και καλα και τετοια αλλα τα ανεχτηκα Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα

Μπαινει η κοπελα μεσα με μια ανησυχια για τον πρεζακια και τις διαθεσεις του, η οποια ανησυχια αντικατασταθηκε απο γελια στην σκεψη του τσατσου να προσπαθει να συνεννοηθει μαζι του. ηταν λιγο χαζοχαρουμενη η εισαγωγη Εμμμμ
Γδυνεται, και ξαπλωνει διπλα μου. Με μωρομαντηλο σκουπιζει το στομα της και αρχιζει να μου φιλαει το στηθος και να με χαιδευει. Τα αντανακλαστικα ηταν αμεσα, μου φοραει καποτα (ανθρωπινα), και αρχιζει την πιπα. εγω εχω φορα παρτιδα ολο το κορμι της και χαιδευω το πολυ απαλο δερμα της και τις μπουταρες της. Η πιπα ξεκινησε χαλαρα με παιχνιδια στην βαλανο, αλλα σε καποια φαση σηκωθηκε στα γονατα και βγαζοντας τα χερια απο τον κορμο αρχιζει να μπουκωνεται μεσα εξω με το καβλι μου. εκει το φχαριστηθηκα (ταλαντωθηκα λιγο για mouthfuck αλλα δεν ειχε βαθος το στομα). Καλη η πιπα για το νεαρο της ηλικιας της (21 ειπε).
Πριν αρχιζουμε ο τσατσος την φωναξε, για τα ματια του κοσμου. Η ιδια μου ειπε οτι ακομα δεν αρχισαμε και να μην ανησυχω.

Πρωτη σταση απο πανω, ειχε στενη αισθηση παροτι εβαλε κρεμα. το σκηνικο εξελιχθηκε σε GFE οταν αρχισα να την φιλαω στο λαιμο και το στηθος, και εκεινη ανταπεδιδε φιλια σε ολο το προσωπο. Σηκωνεται και συνεχιζει τα καθισματα, και στη συνεχεια καναμε μια παραξενη σταση, με εκεινη κουρνιασμενη προς τα εμενα και τον κωλο τουρλωμενο πανω στο πουτσο μου.
Την γυρναω στα 4, αλλα ειχε παρει πολυ χαμηλη σταση σωματος. την ανασηκωσα αλλα δεν βολευομουν, εκεινη κοιτουσε τον καθρεπτη ενω εγω πασχιζα να βρω ρυθμο. Με ενιωθε καλα μεσα της πιστευω γιατι κι εγω ενιωθα στενο το μουνακι της , ενω τα βογγητα της τα οποια δεν ηταν πολλων ντεσιμπελ, εδειχναν ενα μικρο ζορι στα μπηξιματα. Γρηγορα την γυρναω για νορμαλ απο μπροστα οπου με πλακωσε στα φιλια (της εκανα τον δυσκολο και δεν ανταπεδιδα τα φιλια στο στομα στην αρχη, ε μετα δεν αντεξα), ενω εγω εκανα μπρατσα κανοντας γρηγορα "πουσαπς" απο πανω της. Δεν επαιζε να χυσω οσο καβλιαρικο και να ηταν το σκηνικο, γιατι αρχισα να κουραζομαι, εκεινη με τραβαγε με τα χερια για βαθιες διεισδυσεις, ηθελα να την γαμησω περισσοτερη ωρα γιατι μαλλον γουσταρε και αυτη αλλα ο χρονος δεν ηταν με το μερος μου. Βγαινω απο μεσα της και ξαπλωνω για τελειωμα. εκεινη αρχιζει μια λιγο αγαρμπη μαλακια, αλλα στη συνεχεια εξοικιωθηκε με την ανοδικη μου κλιση, μου χαιδευε τα αρχιδια και μου εγλειφε το κεφαλακι.
Αργησα παρολο που ενιωθα υπεροχα, λιγο πριν αρχισω να χυνω εβγαλα καποιες βαριες αναπνοες, στις οποιες αυτη ξεκινησε την γαματη δυνατη πιπα χωρις χερια που μου εκανε στην αρχη, αποτελειωνοντας με. Εχυνα πολλα δευτερολεπτα, την θεωρουσα πλεον αξιο τσιμπουκι.

ο τσατσος εκτος απο την αρχικη ενοχληση (η οποια μαλλον ηταν για τα ματια του κοσμου/πελατη) δεν ξαναενοχλησε, ο χρονος ηταν 15 λεπτα περιπου. Με μωρομαντηλο μου βγαζει την καποτα και με καθαριζει, ντυνεται και ξανακαθαριζει το στομα της με αλλο μωρομαντηλο. Φευγοντας μου δινει αλλο ενα φιλι στο οποιο μου αφησε λιγη μωρομαντηλιλα την οποια εφτυσα οταν εφυγε Κουλ

Εν κατακλειδει η κοπελα τιμαει το δεκαρικο, θα την ξανατιμησω εαν δεν βγω για εξερευνηση και ψαχνω κατι σιγουρο, ηταν καθαρη και ορεξατη χωρις να βιαζεται, το δωματιο παραδοξως πεντακαθαρο.

Φευγοντας, σε μια σταση λεωφορειου εβλεπα εναν ημινεκρο πρεζακια να βαραει νταγκλες καθιστος, και διπλα του εναν παππου να του λεει στο αυτι με ρομποτικη βαρια φωνη το ασμα των rolling stones "I can get no", παυση 2 δευτερολεπτων, "satisfaction", παυση 2 δευτερολεπτων. κτλ.
ο πρεζακιας δεν εκτιμησε την καλλιτεχνικη κινηση του παππου, εγω παλι αναψα ενα τσιγαρο και εβαλα μια ροκια στο ραδιοφωνο, νιωθωντας σαν χολυγουντιανος αμερικανος που ταξιδευει με το αυτοκινητο στην τελευταια σκηνη...
και πηγα σπιτι καρφωτος για να χεσω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
28.988
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, TZOYLI

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού