Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314796
(Updated: 02 Σεπτεμβρίου, 2015)
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ναόμι είναι Ελληνίδα 21-22 χρονών. Μελαχρινή, πολύ όμορφο πρόσωπο, σαρκώδη χείλια, καστανά μάτια, μαύρα μακριά μαλλιά. Ψηλή γύρω στο 1,75 με πολύ ωραίο σώμα. Φυσικό μέτριο προς μικρό στήθος, ωραίος κώλος, ποδάρες. Δέρμα μαυρισμένο, κάποια τατουάζ από 'δώ κι από κεί, δάχτυλα χεριών λεπτά, ποδιών μικρούτσικα όμορφα. Με λίγα λόγια μουνάρα και ομορφιά κάποιας κλάσης. Όχι πουταναριό με την κλασική στουντιακή αμφίεση και εμφάνιση (20ποντοι πορνοκόθορνοι, ψιλοφωσφοριζέ φούξια στριπορούχα κλπ.). Μια χαρά είναι κι αυτά δε λέω, απλά εδώ έχουμε κάπως άλλη φάση: μια όμορφη κάβλα Ελληνίδα που συναντάς όξω και θες να γλείψεις και κατόπιν να χύσεις. Γλώσσα Με γόβες και γυμνόστηθη σκάει στο σαλόνι.
Για τα του δωματίου, αφού ξεκαθαρίσω ότι πήρα μεγάλο πρόγραμμα, δε θα πω και πάρα πολλά. Ολίγα προκαταρκτικά, πίπα ελεύθερη μια χαρά μου φάνηκε, μουνί πολύ ωραίο γλόμπος νοστιμότατο και βέβαια πεντακάθαρη. GFE ρυθμοί, καλή αίσθηση διείσδυσης, ψιλοκαλοί καβλοήχοι, καλές εναλλαγές.
Με λίγα λόγια πιστεύω ότι είναι μια top περίπτωση, και βέβαια για όποιον ψάχνει μουνάρα Ελληνίδα, η μόνη περίπτωση. Αν και σίγουρα θα υπάρχουν άλλες καλύτερες επιλογές για PSE φάσεις/γλωσσόφιλα κ.ά, δεν ξέρω αν έχει υπάρξει καλύτερη Ελληνίδα σε στούντιο ποτέ. Αλλά απ' τη μια ξέρω ότι είναι κλάσεις ανώτερη από κάτι αρχιμπάζα που κατά το παρελθόν έχουν κάνει όνομα γιατί "έκαναν παπάδες στο δωμάτιο", και απ' την άλλη μπορώ να κάνω τη σύγκριση με άλλες Ελληνίδες από τον χώρο των cg που έχω πάρει εγώ και που κι αυτές άφησαν εποχή και έχουν γραφτεί διθύραμβοι για δαύτες. Εβίτα/Eva22 (http://www.bourdela.com/call-girls/girls/eva22/) και Ιόλη (http://www.bourdela.com/call-girls/girls/iolh/). Τις έχει και τις δύο για πλάκα (κυρίως εμφανσιακά/σωματικά μιλάω). Απ' την πρώτη κανα-δυό επίπεδα πιο πάνω σίγουρα και απ' τη δεύτερη ίσαμε καμιά εικοσαριά τουλάχιστον ναούμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναόμι2
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
7.990
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2015
έχω κόψει τα στούντιο, αλλά ομολογώ πως σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σπάσω το εμπάργκο Ναι!
03 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οταν στα λεγα εγω..........
03 Σεπτεμβρίου, 2015
Το πρόβλημα με τα στούντιο δεν είναι πως δεν βρίσκεις ωραίες κοπέλες, ίσα-ίσα εκεί θα βρεις ίσως τις πιο όμορφες. Είναι ο περιορισμός στο χρόνο και οι "αποστειρωμένες" υπηρεσίες που προσφέρει η συντριπτική πλειοψηφία.
03 Σεπτεμβρίου, 2015
ωραιος.Γερο-μύστης
03 Σεπτεμβρίου, 2015
το "μεγάλο προγραμμα" σε τι ποσό και πόσο χρόνο αντιστοιχούσε?

αν και μετά από τέτοιο θάψιμο, δε μου κάνει κέφι να δοκιμάσω... "εξαιρετική" / "μουνάρα και ομορφιά κάποιας κλάσης" / "κάβλα Ελληνίδα που συναντάς όξω και θες να γλείψεις και κατόπιν να χύσεις" / "top περίπτωση" / κλπ κλπ / (χούμορ κάνω Μεγάλο χαμόγελο )
03 Σεπτεμβρίου, 2015
Πες μου πόσο κόστισε το μεγάλο πρόγραμμα και τι περιλάμβανε. Χαμόγελο
03 Σεπτεμβρίου, 2015
το μονο προβλημα με τα στουντιο ειναι οι απιστευτα ψηλες τιμες που εχουν
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Απόλυτο δίκιο ο Ιπτάμενος Ολλανδός", αυτή η αποστειρωμένη ατμόσφαιρα ,η ψυχρότητα, στα περισσοτερα στουντιο- δεν είμαι θαμώνας,αλλα από τις λιγες φορες που περασα με κοπέλλα εκει,αυτο ακριβως ηταν που μου την εσπασε περισσοτερο- και το εχω διασταυρωσει και από φίλους, τα ιδια μου ειπαν και αυτοι. Και επειδή οι τιμες είναι πλεον εξωπραγματικες για τις μερες μας, (σχεδόν ΤΡΙΑ μεροκάματα) , πολλες φορες ,ειδικα όταν διαβαζω υμνογραφιες σε κριρικες (δεν αναφέρομαι στη συγκεκριμενη, ο Αντισθένης είναι αντικειμενικωτατος παντα,να το πω αυτό) , εχω την εντυπωση ότι είναι μουφες αυτές οι κριτικες.[Θυμηθηκα τωρα περιπτωση οπου φιλαρακι μου ειχε περασει το χειμωνα σε μαγαζι στη Λ. Αθηνών, οπου και μου ειπε τα χειροτερα,για μια ρουμανα,μουναρα μεν, αλλα εντελως ψυχρη,και επισης πολύ ειρωνικη.Μαλλον για αυτά την εδιωξαν και εξαφανιστηκε.Το φερνω ως παράδειγμα,δεν βαζω ονομα,αφου δεν είναι προσωπικη μου μαρτυρια,αλλα και δε θα ειχε και πολύ νοημα αυτο]
06 Σεπτεμβρίου, 2015
Βρε παιδιά το πλάσμα τι έγινε; Εξαφανίστηκε;
18 Οκτωβρίου, 2015
Την ψαχνω και εγω, φαινεται το αστερακι αυτο ελαμψε για λιγο. Εδω μια αλλη κριτικη που κατα 99/100 αναφερεται στην ιδια
http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9D%CE%B1%CF%8C%CE%BC%CE%B9/listingid:7111/
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10