Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367526
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.Η κριτική ειναι συγκεντρωτική μιας κα την έχω πάρει αρκετές φορές την κοπέλα.

Η Λάουρα είναι για μένα από τις πιο όμορφες κοπέλες που έχουν περάσει ποτέ από στούντιο. Ψηλή,όμορφη, με μεγάλο φυσικό στήθος που χαίρεσαι να το χουφτώνεις και να το πιπιλάς και σταθερή απόδοση που σχεδόν ποτέ δεν κλάις τα λεφτά σου αλλά πολύ σπάνια θα την πετύχεις σε κέφια να σου δώσει τα φλόκια στο χέρι και να σου κοπεί η αναπνοή από την ένταση του γαμησιού. Την έχω πάρει αρκετές φορές και σε απλό και σε πρόγραμμα με ισπανική, τώρα με την κρίση προς τιμήν της κάνει και ειδικές προσφορές για όσους έχουν οικονομικές δυσκολίες και αυτο σε συνδυασμό με την εμφάνιση και την απόδοσή της την κάνει πολύ καλή ευκαιρία! Ο τίτλος της Δημοσίου υπαλλήλου πόρνης μπήκε αφενώς γιατι συνέχεια δουλεύει διπλοβάρδιες, είναι τόσο σίγουρο πως θα την πετύχεις στο μαγαζί που δε χρειάζεται να ψάξεις καν ενώ η απόδοσή της είναι πάντα σταθερά καλή πράγμα θα έλεγα εντυπωσιακό για μια τετοιου επιπέδου γυναίκα που περνά τόσες ώρες καθημερινά σε ένα στούντιο.
Τα πολυ δυνατά της στοιχεία είναι η ρουμάνικη πίπα και η πολύ καλή τεχνική στην ισπανική που με τέτοιες βυζάρες οι εικόνες που σου μένουν στο μυαλό είναι ανεξίτηλες!!! Αρνητικό το ότι πολύ σπάνια την έχω πετύχει σε μέρα με κέφια (μια-δυο μονο την εχω πετυχει και με ξετιναξε)

Για να μην είμαστε και καρμοίρηδες παντως, είναι μεγάλη τύχη για τους μπουρδελιάρηδες να υπάρχουν τέτοιου επιπέδου γυνάικες στα στούντιο , είμαι σίγουρος πως στην πραγματική χωή ελάχιστοι έχουν καταφέρει να πάνε με τέτοια γκόμενα και ας μην είναι και πάντα τέλεια στο γαμήσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού