Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την εχω παρει τοσες φορες,αλλα ποτε δεν την πηρα απο τον κωλο.Το αντιτιμο αν και τσουχτερο,100€,τα εδωσα και περασα στα ενδότερα.Μετα απο καμποση αναμονη καθως προηγούνταν συναθλητης,ερχεται το μωρο και πεφτει στην αγκαλια μου.Πολλα γλωσσοφιλα,χαδακια και εχω αρχισει να την γδυνω και την στηνω στα 4 και αρχιζω να την γλειφω,πιο πολυ το κωλαρακι της και οχι τοσο το μουνακι της.Με παροτρυνει να την βαλω κωλοδαχτυλο και ξεκιναω να της γαμαω τον κωλο μ'αυτην να βγαζει σεξι κραυγες.Αυτο συνεχιστηκε για καμποσο και επειτα με ξαπλωνει και αρχιζει να με φιλαει σ'ολο το κορμι οπου φτανει στα @@ τα οποια περιποιήθηκε δεόντως.Περναει καποτα με το στομα μαεστρικα και σε σταση 69 γλειφουμε ο ενας τον αλλον ενω εγω εχω ριξει λιπαντικο στο κωλαρακι της,το οποιο εχει ανοιξει αρκετα και σε καποια στιγμη εχω ενα δαχτυλο στο μουνι της και ενα στον κωλο της και γαμαω και τις δυο τρυπες της ταυτοχρονα με την Βικτωρια να μην δυσανασχετει πουθενα.
Εφτασε και η στιγμη για το κυριως πιατο,στηνεται στα 4 και αρχιζω να τον βαζω στο κωλαρακι της σιγα σιγα.Σταση δεν αλλαξαμε καθολου και πρεπει να την γαμουσα στα 4 κανα 10λεπτο παντα σε αργο τεμπο γιατι και απο προηγουμενες συζητησεις μ'έιχε πει οτι γουσταρει το ερωτικο και το τρυφερο σεξ και οχι το γρηγορο και αγριο γιατι την κουραζει.
Ηταν τετοια ομως και η φαση που και εγω δεν ηθελα να το παω πιο γρηγορα,καποια στιγμη εκατσα πισω πανω στα γονατα και το μωρο κουνουσε τον κωλο της μεσα εξω στον πουτσο μου και οταν καταλαβα οτι κοντευα να τελειωσω την εβαλα σε ξαπλωτο πισωκολλητο και εφτασα σ'ενα δυνατο χυσιμο μ'αυτην να με δινει τρυφερα φιλακια.
Δεν βιαστηκε καθολου να αποχωρήσει,μιλησαμε για κανα 5 λεπτο και με καληνύχτισε μ'ενα φιλακι.
Η Βικτώρια δεν μ'εχει απογοητευσει ποτε και για μενα ειναι η καλυτερη επιλογη αυτην την στιγμη και γι'αυτο αλλοστε ολες οι συνευρεσεις μαζι της ειναι η μια καλυτερη απο την αλλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2015
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού