Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με τη Μαρία πήγα έπειτα από αποχή χρόνων από τον πληρωμένο έρωτα. Οπότε ίσως πέφτω λίγο έξω σε κάποιες κριτικές που έγραψα και στις βαθμολογίες που έβαλα. Ντροπή Δε θυμάμαι την ακριβή ημερομηνία της επίσκεψης, ήταν λίγο μετά τον 15αύγουστο.

Αποφάσισα έπειτα από κάποιες κριτικές που διάβασα εδώ, και τις φωτογραφίες της που είδα, να την τιμήσω. Είχα διαβάσει όμως πολλές και διάφορες κριτικές σε σύντομο χρονικό διάστημα, και είχα μπερδευτεί λιγάκι, νόμιζα ότι εκείνο το βράδυ δούλευε στο Θησέως 40. Καθώς και το 35 και το 22 είναι κοντά, είπα να περάσω κι απ' αυτά πρώτα να ρίξω μια ματιά. Μπήκα πρώτα στο 35, και είδα (πολύ σύντομα κι από 5 μέτρα απόσταση) μια πολύ όμορφη, χαμογελαστή κοπέλα. Τότε σκέφτηκα ότι μάλλον είχα μπερδέψει τις διευθύνσεις... Δεν ήμουνα όμως έτοιμος να μπω κατευθείαν μέσα, ήθελα να ρίξω μια ματιά και στα διπλανά στούντιο. Όταν είδε ο τσάτσος ότι κάνω να φύγω, μου έριξε την τιμή απ' τα 50 στα 40Ε. Του είπα ότι θα έκανα μια βολτούλα και θα ξαναγυρνούσα σε κάνα μισάωρο. Πήγα μετά στο Θησέως 40, όπου δε μου άρεσε η εκδιδόμενη, και κάνοντας να φύγω άρχισε κι αυτή κι η τσατσά να μου λένε διάφορα για να κάτσω, αλλά έφυγα. Έκανα μια βολτούλα στη περιοχή κι ένα τσιγάρο, αλλά δεν πέρασα απ' το 22, γύρισα στο 35 αποφασισμένος, κι άλλωστε μου είχε ρίξει την τιμή εκεί ο τσάτσος. Όταν όμως μου άνοιξε, πριν καν περάσω την πόρτα, μου είπε ότι υπάρχει πρόβλημα, ότι η κοπέλα είχε νευριάσει που έριξε την τιμή κι ότι τελικά ισχύανε τα 50Ε. Θυμός Αυτό φυσικά με χάλασε κάπως, και μου πέρασε απ' το νου ότι αν η κοπέλα είχε νεύρα μάλλον δεν θα το φχαριστιόμουνα... Επικράτησαν όμως οι ορμές μου και η όμορφη εικόνα της, και έτσι κι αλλιώς 50Ε είχα υπολογίσει να ξοδεψω αρχικά, οπότε πλήρωσα και πέρασα σε δωμάτιο...

Καθαρός χώρος, με σφραγισμένες παντόφλες και πετσέτα. Μπήκα για ντους, και η Μαρία ήρθε τη στιγμή που τελείωνα. Ευτυχώς ήταν ευδιάθετη, μ' ένα μεγάλο χαμόγελο στο όμορφο προσωπάκι της. Χαμόγελο Είναι πετίτ μοντελέ κορίτσι, πολύ του γούστου μου. Έβαλα "όχι" στα προκαταρκτικά, γιατί όσα κάναμε προήλθαν από μένα. Αυτή μου ζήτησε αμέσως να ξαπλώσω, αλλά εγώ ήθελα πρώτα να χαρώ αυτά τα ωραία βυζάκια, και δεν είχε καμιά αντίρρηση οπότε τα περιποιήθηκα δεόντως όπως ήμασταν γονατισμένοι πάνω στο κρεβάτι. Έπειτα ξάπλωσα, μου έβαλε προφυλακτικό κι άρχισε την πίπα, δεν την άφησα για πολύ επειδή φοβήθηκα μήπως δε μπορέσω να κρατηθώ και τελειώσω πρωτού γαμήσω, όχι τόσο επείδή είχε κάποια σπουδαία τεχνική με το στόμα, αλλά βασικά με τον τρόπο που με κοίταζε στα μάτια... Κάναμε σεξ σε διάφορες στάσεις (3-4), την άφησα να πάρει την πρωτοβουλία, αυτή με ρώταγε αν ήθελα την τάδε στάση κι εγώ συμφωνούσα. Γενικά συμμετείχε, με κοίταζε στα μάτια ή μέσα απ' τον καθρέφτη, και ανταλάσσαμε διάφορα "λογάκια". Τα ελληνικά τα μίλαγε πολύ καλά και συνεννοούμασταν άψογα.

Ήταν όμως και κάπως "κλινική" στην προσέγγισή της Λύπη Π.χ. όπως την έπαιρνα στα 4 την καβάλησα κάποια στιγμή από πάνω, σάλιωσα μερικά δάχτυλα, πέρασα από κάτω το χέρι μου κι άρχισα να της παίζω την κλειτορίδα. Τότε με σταμάτησε λέγοντάς μου "όχι σάλιο!"... Οπότε λογικά δε θα με άφηνε ούτε να της γλύψω το μουνάκι αν το προσπαθούσα. Ή κάποια στιγμή που της ζήτησα να μου γλείψει το στήθος μου είπε πως δεν το κάνει αυτό, κι άρχισε να παίζει τις ρώγες μου με τα χέρια της, αλλά δεν το φχαριστιόμουνα και πολύ έτσι. Φιλιά στο στόμα δεν επεδίωξα, αλλά ούτε κι αυτή, και ειδικά γλωσσόφιλα δε νομίζω να δίνει... Πέρα απ' το στήθος, στο λαιμό της έδωσα κάποια φιλιά, κι αυτή δε μου έδωσε πουθενά.

Μια εμπειρία λοιπόν με αρκετά θετικά και μερικά αρνητικά στοιχεία, σα σύνολο έφυγα με αρκετά καλές εντυπώσεις.

Να προσθέσω ότι η μόνη διαφορά με τις φωτος που κατάλαβα ήταν ένα tattoo χαμηλά στην πλάτη κατά μήκος πάνω απ΄το κωλαράκι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία2
Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2015
Καλη επανοδο.
04 Σεπτεμβρίου, 2015
Ευχαριστώ! @satyrus

....
Ίσως είναι λίγο χαμηλός ο μέσος όρος της βαθμολογίας... Αλλά είχα στραβώσει κάπως με τη συμπεριφορά του τσα, όχι ως προς την ευγένειά του, αλλά με τις τιμές που μου άλλαξε. Θα μπορούσα όμως να έδινα κάναν βαθμό παραπάνω σε πρόσβαση/parking, ίσως και σε σχέση απόδοσης/τιμής
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2