Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωί πρωί,πρίν τη δουλειά στοχευμένη επίθεση στο διδύμου 18 υπόγα..να τσεκάρω τη πολυδιαφημισμένη καρολίνα....ήταν κλειστό ακόμα..αλλά είδα τη κοπελιά να μπαίνει οπότε δε περίμενα διότι πάλι θα γέμιζε στο σαλόνι απο συναγωνιστές....μπήκα λοιπόν...βλέπω τη καρολίνα ακόμα ντυμένη...μου λέει τώρα ήρθα θα περιμένεις λιγάκι..οκ της λέω...δίνω το εισητήιο και μπαίνω...η καρολίνα είναι μια γλυκιά κοπελίτσα όχι όμορφη..απλά γλυκια...με ξανθό ράστα μαλλί...ράστα...τεσπα....κατι σα ράστα...έχει μπασα φωνή και είναι πολύ ντροπαλή...ψηλή αδύνατη..με μονοκόματο σώμα ελαφρές καμπύλες μέτριο κώλο......μετά απο 5 λεπτά έρχετε....αμήχανη μέσα...ήθελε καθοδήγηση...την άρχισα στα γλωσσόφιλα ανταποκρίθηκε αμέσως...μετά ξάπλωσα και με άρχισε σε ένα φιλότιμο στοματικό με καλές προσπαθειες deepthroat....εκεί ήταν καλή...έκανε καλό τσιμπούκι....θα μπορούσα να την αφήσω να με τσιμπουκώνει για ώρα..μου άρεσε πολύ που το πουτσοκέφαλο έβρισκε το λαρρύγγι της...αφου με έκανε πέτρα λοιπόν,της έκανα ενα γλειφομούνι,όπου εκέι ανακάλυψα ένα πολύ τρυφερο μουνάκι...το φχαριστήθηκε... μου έβαλε το προφυλακτικό...και την άρχισα ιεραποστολικά..το μουνάκι της είχε πολύ καλή αίσθηση..στενό και τραγανό.....δε τη γάμισα πολύ ώρα...γιατί φαινόταν ότι δεν είχε καλή συμμετοχή....και δεν είχα και πολύ ορεξη..πιο πολύ για ξεμπούκωμα πήγα.....τεσπα...ξάπλωσα ανάσκελα..και μου έκανε πάλι ενα καλο deepthroat όπου και έχυσα.....σηκώθηκε πλύθηκε με χαιρέτησε και έφυγε....πολύ δύσκολα θα ξαναπεράσω μαζί της..αν και παντα θέλω να δίνω μια δεύτερη ευκαιρία...η κοπέλα είναι πολύ άπειρη για αυτή τη δουλειά οπότε,ας μη δίνουμε τόση αξία...ίσως η κοπέλα βελτιωθεί εαν συνεχίσει,και τότε ευχαρίστως να λέμε τα καλύτερα...ακόμα όμως όχι......θέλει πολύ δουλειά....και ελπίζω να αφήσει φυσικά τα μαλλία της...γιατί δε της πάνε όπως τα έχει...σίγουρα χάνει..σαν εμφάνιση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού