Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83404
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατ' αρχας να πω και εγω με τη σειρα μου (μετα τον Καβλαρες), οτι μαλλον ο Σμυρνης την παραπονεσε τη Σαμπρινα και η νεαρα αγνοειτε.Ενυ γουεϊ συνεχιζω , περασμα απο το καταστημα , το οποιο φιλοξενουσε μονο την Ελενη και την Κατερινα.Για την Ελενιτσα δεν θα πω κατι , ειναι ολα ειπωμενα.Η Κατερινα ειναι μια ρωσιδα ψηλη με μετριο , αν και αδυνατο , σωμα και βυζακι 2αρι (μαξ).Δεν μου εβγαλε κατι , οποτε περιμενα λιγο να τελειωσει η Ελενη με ετερο συναγωνιστη και μετα απο μιση περιπου ωρα περιπλανησης στον ενημερωτικο κοσμο του ιντερνετ ,εφτασε η Ελενη.Ε! τα υπολοιπα γνωστα , ωραια πιπα , καβαλημα καλο και γυρισμα στα 4 οπου δοκιμασα και τις δυο τρυπουλες.Συμμετοχη οπως παντα σουπερ (σε μενα τουλαχιστον) και 30 ποιοτικα λεπτα περασαν (για αλλη μια φορα) με τη συντροφια της Ελενιτσας (η οποια εχει μαυρισει απο τα μπανια και της παει).Καλο μηνα και καλα να περναμε.

ΥΓ τηλ. του μαγαζιου μη μου ζητατε Ι(ιδιως αυτοι που κανουν εγγραφη και βουρ στον πατσα , σε πρηζουν για το νουμερο χωρις να εχουν ΟΥΔΕΜΙΑ συμμετοχη στο φορουμ).Οι υπολοιποι ξερουν.Η πολιτικη του μαγαζιου ειναι σε ολους γνωστη και απολυτα σεβαστη απο εμενα.

Το 1 στη βαθμολογια του μασαζ μπηκε , γιατι απλα δεν εγινε μασαζ
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ελένη
sersegas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
248
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2015
Και εγώ που είμαι στο site 7 χρόνια και έχω ζητήσει το τηλέφωνο βρίσκω τοιχο
16 Οκτωβρίου, 2015
Παιδες μπορουμε να εχουμε το τηλεφωνο της κας. Γιαννας?
26 Ιουνίου, 2017
και τι σχεση εχει ποσο καιρο εισαι εδω? υπαρχουν δοκιμασιες για να μαθει καποιος 5 πραγματα? λιγη βοηθεια δεν βλαπτει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3