Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια που με έβγαζε ο δρόμος πέρασα από το στούντιο να ξεφορτώσω. Το έχω επισκεφτεί αρκετές φορές στο παρελθόν και το θεωρώ κορυφαίο από άποψη καθαριότητας και άνεσης του πελάτη.
Δεν είχε κόσμο και η κυρία της υποδοχής παρουσίασε την Σίντυ. Πρώτη εντύπωση θετική και πέρασα στο δωμάτιο για απλό πρόγραμμα των 50. Μετα απο λίγο ήρθε και η Σίντυ. Η κοπέλα είναι από την Ουκρανία γύρω στα 30. Έχει λεπτό σώμα καλοδιατηρημένο και δυάράκι βυζί. Φωτογραφίες υπάρχουν που δείχνουν την κοπέλα σε νεαρότερη ηλικία. Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και μπορεί να σας μιλήσει για την ιστορία της.
Το μενού δεν είχε προκαταρκτικά πέρα από το πέρασμα των μακριών μαλλιών της κάνα δυο φορές από το κορμί μου. Μου φόρεσε σκουφάκι και ξεκίνησε πίπα όχι πολύ βαθιά αλλά με αρκετή τέχνη και ταυτόχρονα συνέχιζε το νούμερο με τα μαλλιά. Στη συνέχεια ανέβηκε πάνω μου και μετά από λίγη ώρα της ζήτησα να κάτσει στα 4. Εδώ αρχίζουν τα ευτράπελα. Όπως είναι στημένη και πάω για να τον βάλω οχι, μου λέει, μην τον πιάνεις εσύ. Στο σάστισμά μου, μου εξηγεί ότι δεν θέλει οι πελάτες να ακουμπούν το προφυλακτικό γιατί αυτό είναι θέμα καθαριότητας και το προφυλακτικό ακουμπάει μέσα της και θέλει να το πιάνει μόνο αυτή κ.λ.π. Αλλάζουμε καπότα, πάμε να συνεχίσουμε και ασυναίσθητα ξαναακουμπάω το προφυλακτικό ελάχιστα. Τρώει ξενέρα πάλι αυτή, μου λέει ότι πρέπει να ξαναλλάξουμε. Εγώ της εξηγώ ότι είμαι πλυμένος και καθαρός, εντάξυ μου λέει το βλέπω αλλά και πάλι έχω αυτόν τον κανόνα και φέρνει 3ο προφυλακτικό. Με όλα αυτά βέβαια που έχουν γίνει το πουλί μου έχει πλέον πέσει και το ξεκινάει από την αρχή με πίπα. Όταν βλέπει ότι δεν υπάρχει ανταπόκριση και χωρις να το ζητήσω εγώ αρχίζει να τρίβει τα πατουσάκια της πάνω μου. Μια που δεν είμαι φαν του είδους της ζητάω να το λήξουμε.
Η κοπέλα προς τιμήν της ζήτησε συγνώμη για το περιστατικό και μου έφερε πίσω τα μισά λεφτά. Αυτός είναι και ο σημαντικότερος λόγος που γράφω την κριτική γιατί πιστεύω ότι φέρθηκε πολύ σωστά.
Συμπερασματικά η κοπέλα είναι ωραίο κορμί, δεν τρελάθηκα για τις υπηρεσίες της, μπορεί να ενδιαφέρει ποδολάγνους αλλά αυτό που έκανε στο τέλος με εξέπληξε ευχάριστα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίντυ
433
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2015
ολα επρεπε να τα παρεις πισω.αυτη δεν ηταν απλη φολα ηταν σουπερ φολα
01 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επειδή είχε υπάρξει διείσδυση θεωρώ ότι και τα μισά που πήρα καλά ήταν
433
433
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2