Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198281
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
1.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Πέρασμα κατά τις 03:30 από το μαγαζί μετά από αρκετό καιρό.Πάρκινγκ άνετα ακριβώς απ'έξω μιας και ξημέρωνε δευτέρα.Στο μαγαζί μέσα υπήρχε μια παρέα με 3 τυπάδες οι οποίοι κερνούσαν 3 γκόμενες αβέρτα κι ένας ρομαντικός πορνόγερος στο βάθος ο οποίος είχε καβατζώσει μια ξανθιά πουράτζα που είχα βάλει στο μάτι ΣπασίκλαςMoney Mouth.Άραξα στο μπαρ και ήπια το ποτάκι μου ενώ παρατήρησα ότι στο μαγαζί είχε γίνει προσπάθεια να γίνει λίγο στριποκωλόμπαρο,βάζοντας μια μικρή πίστα στο κέντρο του μαγαζιού Ναι!Ναι!.Οι χοροί πάντως στην πίστα ήταν πολύ μικρής διάρκειας ενώ και η εναλλαγή ξένης και ελληνικής μουσικής άκρως αποτυχημένη από τον σάπιο χοντρο-ντι-τζέι ΜαλακίαΜαλακία.Σε κάποια φάση πέφτει το μάτι μου σε μια μαύρη γαζέλα ονόματι Σάρον με καταγωγή από Γκάνα.Έρχεται και κάθεται στα πόδια και μου χαρίζει έναν αφρικάνικο καυλωτικό χορό.Παράλληλα χάιδευε και το καυλί μου ενώ εγώ της έδινε κωλοσκάμπιλα.Μιας και μου είχε λείψει μια μαύρη σάρκα αποφάσισα να φιτιλιάσω ένα 50αρι για πάρτη της και ανεβήκαμε στα δωμάτια του στούντιο δίπλα.Τεράστιο ντουζ με κρεμοσάπουνο και σαμπουάν,σφραγισμένες παντόφλες και πετσέτα μέχρι και τζελ για τα μαλλιά.Δεν άργησε να έρθει και το μωρό και ξεκίνησε μ'έναν ακόμη χορό πάνω στο γυμνό καυλί μου ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Εγώ της έγλειφα τα βυζάκια και στην συνέχεια της χάρισα ένα πολύ δυνατό γλειφομούνι που έδειξε να έχει τεράστια ανάγκη ΓλώσσαΓλώσσα.Συνεχίσαμε με κάποια ρομαντικά γλωσσόφιλα ενώ εγώ έτριβα ακα τον πούτσο μου στο μαύρο μουνί της.Ήμουν έτοιμος να της τον χώσω όμως εκείνη τραβήχτηκε και μου τον πήρε στο στόμα.Δυστυχώς όπως όλες οι μαύρες μέτριο τσιμπούκι αλλά συνεχίσαμε με δυνατό ιεραποστολικό σφυροκόπημα αφού μου είχε περάσει ήδη καπότα.Την γαμούσα δυνατά ενώ αυτή με είχε κλειδώσει με τα πόδια της και μου έλεγε πόσο το γούσταρε έτσι το γαμήσι και πως δεν ήθελε να χύσω.Αλλαγή στάσης γυρίζοντάς την στα 4 όπου ξεκινάω να την γαμάω όσο πιο δυνατά μπορώ,χτυπώντας απαξιωτικά και τα κωλομάγουλά της Ναι!Ναι!.Μετά από λίγο και αφού είχα ιδρώσει αρκετά καταθέτω πανηγυρικά.Ξαπλώνουμε αγκαλιά και μου λέει πόσο της αρέσουν οι άσπρες πούτσες των ελλήνων και πως έχει σιχαθεί με τις μαύρες χοντρόπουτσες Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μπανάκι χαλαρωτικό και γεια σας.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2015
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.325
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, xenitemenipsixi και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2015
παικτη πεθαινω για μαυρες!ομορφη στο προσωπο?
01 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα μύστ(ρ)η Χαμόγελο,αν γουστάρεις μαύρες και στριποκωλόμπαρο φάση,στην προτείνω Γερο-μύστης.Καλό ήταν το πρόσωπο και φυσικά αυτές οι τεράστιες μαύρες τσιμπουκοχειλάρες Ναι!Ναι!
01 Σεπτεμβρίου, 2015
Εισαι πολυ ρομαντικος τυπος ! Ναι!
01 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι!!!!!! Ναι!Ναι!
21 Οκτωβρίου, 2015
Σωστός φίλτατε,
τα σέβη μου....Καπέλο
Ζ
Ζορό_2
02 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσκύνημα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6