Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ύστερα από βόλτα, ο μεταμεσονύχτιος δρόμος με έβγαλε στα τσαρδιά της Αττικής, οι πειρασμοί πολλοί στους Αθηναϊκούς δρόμους, σε κάνουν να θες να χύνεις ανά λεπτό. Έτσι κι εγώ κατηφόρισα στους αμαρτωλούς δρόμους της οδού Λιοσίων, λίγα τα πράγματα τα καλά εκεί και στο μυαλό μου μπήκε μια κοπέλα που είχα ξανά δει κι άλλη φορά, προ 3 ημερών με τον COBRA, στο τροφωνίου 11 όροφο μεταμεσονύχτια βάρδια.

Πηγαίνω στην οδό αυτή, έξω από το τσαρδί 2 υπηρεσίες και μια κοπέλα η Αλβανίδα Άννα με τα πολιτικά της, δεν δίνω σημασία ούτε χαιρετάω απλά ανεβαίνω στον όροφο του 11. Εκεί η γνωστή μου υπηρεσία παρουσιάζει εμένα και σε έναν άλλο κύριο την Μαρίνα, μάλλον μόλις είχε αναλάβει πόστο, εκεί και η Άννα Μαρία με τα πολιτικά της ετοιμαζόταν να πάει σπίτι της, τα είπαμε για λίγο στο όρθιο. Η Μαρίνα κάνει την εμφάνιση της, πολύ ωραία για τα γούστα μου ... είναι Ρουμάνα, 20 ετών, με πιασίματα κοπέλα όχι χοντρή βέβαια, μεγάλο βυζί και έξυπνη-πρόστυχη φατσούλα, ξανθά μαλλιά και γενικώς χαρακτηριστικά τσούρκας τσιγγάνας εκ της Ρουμανίας. Μπαίνω βέβαια στο κλασικό μου δωμάτιο, εκείνο στο οποίο είχα γαμήσει για πρώτη φορά σε τσαρδί ... ο κύριος ο άλλος έφυγε, αφού πρώτα τον ρώτησα αν θα μπει για να ξέρω τι σειρά θα έχω, πρώτη ή δεύτερη ... το πρόγραμμα της κοπέλας είναι όλες οι στάσεις συν 69.

Μπαίνω και τακτοποιούμε στο δωμάτιο και αναμένω την κοπέλα που ετοιμαζόταν, ντουζ μάλλον, είχαμε και αλλαγή υπηρεσιών εκείνη την ώρα με την κοντούλα κοντομάλλα να αναλαμβάνει από την ξανθιά, στυλιάρι της Άννας Μαρίας.
Ανοίγει η πόρτα και χαιρετιόμαστε ενώ κάθεται με τα γόντα στο κρεβάτι ... ξεκινάμε με χαμούρεμμα, εκατέρωθεν φιλια σε λαιμό, και βυζιά, με ξαπλώνει και αρχίζει να με φιλάει ενώ μου χάιδευε τα αρχίδια, μου περνάει καπότα και ξεκινάει τσιμπούκι, ενώ την κωλάρα της την είχε μοστράρει σε μένα πλαγιαστά, άρχισα να ασχολούμαι μαζί της, την ρούφαγα την φιλούσα, την χούφτωνα, έπαιζα με το μουνί της ενώ παράλληλα χάζευα την σούφρα η οποία ήταν ξεχειλωμένη προς τα έξω. Το τσιμπούκι της εκείνη την ώρα ήταν αρκετά καλό με ρυθμό και χωρίς χέρι, ενώ είχαμε και τα γνωστά ''μμμ'' παράλληλα. Αφού είχα καυλώσει αρκετά της λέω πως θέλω να την γλείψω. Αμέσως κάθεται και αναλαμβάνω δράση, πεντακάθαρο μουνί αρχίζω να το περιποιούμαι, έκατσα για αρκετά λεπτά στο έτσι ενώ εκείνη είχε κάτσει και απολάμβανε την μανιώδη πείνα μου.
Πρώτη στάση στα τέσσερα με αυτή να κουνιέται προς τα εμένα έκατσα για κάποια λεπτά, η συμμετοχή της καλή εδώ. Επόμενη στάση στο ιεραποστολικό, εκεί που την στιγμή που την γάμαγα με κοιτούσε σαν να μου έλεγε '' Δώσε'', η ζέστη είχε αρχίσει να με επηρεάζει και γι αυτό τον λόγο αρχίζω να βγαίνω από μέσα της, να κάθομαι στα γόνατα και να τον παίζω ενώ αυτή ζούλαγε τους όρχεις και με κοιτούσε καυλιάρικα, βγάζοντας την γλώσσα της και πότε φιλώντας την στον λαιμό. Όταν ξανά έγινα καλά μου λέει να με καβαλήσει, κάθομαι και έρχεται από πάνω μου με θέα την κωλάρα της .... κουνίοταν στον λεβιέ, μπρος και πίσω ενώ τα πατουσάκια της ήταν πάνω στο στήθος μου, σε μια φάση είχα ανάγκη να γλείψω το ένα της πατουσάκι δείχνοντας να ξαφνιάζεται ... την πιάνω από τα καπούλια της και της τα δίνω όλα στη ΜΟΥΝΑΡΑ της. Εκείνη την στιγμή φωνάζει και η υπηρεσία εξ ου και ο άσσος στην βαθμολογία μου. ''Πάνω στην ώρα'' μου λέει χαμογελαστά το μωρό, ενώ με ρωτάει αν πήγα διακοπές, κάνουμε λίγη κουβέντα και με καληνυχτίζει γλυκά και όμορφα. Ρίχνω το απαραίτητο κατούρημα στο νιπτήρα, ντύνομαι και φεύγω.

Αξιόλογη κοπέλα, ΚΑΥΛΑ για τα γούστα μου, παίζει να τιμηθεί και στο μέλλον, σίγουρα είναι μέσα στην ατζέντα μου για τις έκτατες ανάγκες, περιττό να πω πως την ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ της την έχω ακόμα στο στόμα μου μέχρι και αυτή την στιγμή που σας γράφω την κριτική μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού