Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 822845
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρόσφατη επίσκεψη στο συγκεκριμένο στούντιο με την ημερομηνία να είναι ενδεικτική και πρώτη συνεύρεση με την Μαρίνα. Η κοπέλα ήταν άβαφη και "έμεινα" στην κυριολεξία με το πραγματικά πανέμορφο πρόσωπό της. Δυστυχώς στο σώμα όμως δεν τα πάει το ίδιο καλά, αφού έχει κοιλίτσα σαν 6 μηνών έγκυος -εκτός αν είναι- κολάρα και μπουτάρες.

Στα της συνεύρεσης, η Μαρίνα μετά από τουλάχιστον άλλα δύο δωμάτια ήρθε στο δωμάτιο με "αέρα", σαν να με ήξερε καιρό, με το χαμόγελο στα χείλη και με εξαιρετική ευγένεια. Τρίφτηκε λίγο επάνω μου με τις βυζάρες της που δεν έχασα την ευκαιρία να γλύψω και ξάπλωσε για να αρχίσω το γλυφομούνι. Εκεί ήρθα αντιμέτωπος με κάτι που με ξένισε και με δυσαρέστησε. Από το μουνί της αναδυόταν μια έντονη μυρωδιά λιπαντικού, κάτι που δύο τινά σημαίνει: Είτε μετά τον προηγούμενο πελάτη δεν έκανε ντους ως όφειλε, καθώς ήξερε ότι ακολουθούσε πρόγραμμα με 69, κάτι που αν συμβαίνει είναι απαράδεκτο. Είτε έβαλε λιπαντικό πριν μπει στο δωμάτιο, αλλά θα έπρεπε να ξέρει ότι στην αγορά κυκλοφορούν άοσμα και άγευστα λιπαντικά, που κάνουν επίσης καλά τη δουλειά τους. Επ' αυτού πολύ θα ήθελα να είχα μία απάντηση, είτε από την ίδια, είτε από την Άντζελα.

Όπως είναι φυσικό, μία που μύρισα και έγλειψα τα τεράστια μουνόχειλά της και μία που σηκώθηκα για τα περαιτέρω, πριν ξενερώσω τελείως. Ακολούθησε καραμέλωμα εκ μέρους της στα διαρχή μου, πέρασμα προφυλακτικού και μία θεϊκή πίπα εκ μέρους της, που κατάφερε να μου τον κάνει και πάλι κατάρτι, σε τέτοιο βαθμό που την ξάπλωσα και χώθηκα στη μουνάρα της για ιεραποστολικό. Σε αυτή τη στάση με τα εξαιρετικά κουνήματα της λεκάνης της, με τα πόδια της να με τυλίγουν και με το πανέμορφο πρόσωπό της απέναντί μου δεν άντεξα και πολύ και επήλθε το τέλος μέσα της. Ακολούθησε λίγη κουβεντούλα, με ρώτησε αν ήθελα να μου φέρει κάτι από το μπαρ του καταστήματος, με ευχαρίστησε ευγενικά και έφυγε, αφού ήδη το κουδούνι της εξώπορτας είχε χτυπήσει δύο φορές και απ' ότι άκουσα καθώς ήμουν σε δωμάτιο του ισογείου και αυτοί οι πελάτες ερχόταν για την Μαρίνα.

Καταλήγοντας θα ήθελα να αποδώσω τα εύσημα στην Άντζελα για τον χώρο της, ο οποίος αν και μικρός είναι εξαιρετικά προσεγμένος μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια, άκρως λειτουργικός και με πολύ καλή εξυπηρέτηση από το ευγενέστατο προσωπικό. Δανειζόμενος απόσπασμα μιας παλαιότερης κριτικής του FANTOM12: "Αν υπήρχε μια Moody's, αντί για οικονομίες να αξιολογεί τέτοια «ιδρύματα», το χώρο θα τον είχε στη κλίμακα Αa1. Υψηλής ποιότητας δηλαδή. Ποιό πάνω είναι μόνο το Αaa. Άριστης ποιότητας, αλλά λόγω της υποβαθμισμένης περιοχής δεν μπορεί να ανέβει κλίμακα".

Επιστρέφοντας στην Μαρίνα, θα ήθελα να σημειώσω ότι αν βαθμολογούσα μόνο το πρόσωπό της, θα έβαζα 10, αλλά αν και προσωπικά μου αρέσουν οι μπαμπάτσικες γυναίκες, δυστυχώς έχει πολλά κιλά παραπάνω απ' ότι θα έπρεπε για τον σωματότυπό της και γι' αυτό της έβαλα 7. Θα ήθελα όμως να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία, γιατί το έχει στο κρεβάτι και ελπίζω να διαπιστώσω ότι αυτό με την δυσάρεστη οσμή ήταν μια ατυχής συγκυρία και όχι συνήθεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
372
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Θα πάρεις την απάντηση που ζήτησες ...
1.. Αυτο που σχολιάζεται αρνητικά η εμφάνιση μιας κοπέλας στις κριτικές σας δεν το κατάλαβα ποτε... Και ειδικά αν η συνάντηση εχει γίνει σε στούντιο... Πριν περάσεις στο δωμάτιο βλεπεις την κοπέλα στο σαλόνι και αν κατι σε χαλάει πανό της απλά δεν περνάς μαζί της... Εύκολο ε;;; Σε προσκοπικό επίπεδο ομως δεν θα σχολιάσω κατι ... Διότι έχω ύπαρξη και με περισσότερα κιλά απο όσα έχω τωρα και με πολλα λιγότερα... Τυχαίνει να ήμαστε και εμεις άνθρωποι ξέρεις και να περνάμε διαφορετικές φάσεις στις ζωές μας για έναν η άλλον λογο...
2 .. Δεν υπάρχει περίπτωση να έχω ερθει στο δωμάτιο χωρίς να πλυθώ απο το προηγούμενο και ας μην υπήρχε το 69 στην μέση...
Στα προγράμματα με 69 η ποδολαγνεια όπως και στο προγράμμα με foot job χρησιμοποιουμε αντισηπτικά όπως πριν ετσι και μετα απο το προγράμμα διότι και εμεις φοβόμαστε για την υγεία μας και πίστεψε με εχουμε και έναν λογο παραπάνω ...
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Α και κατι αλλο..
Σε ευχαριστώ παρα πολυ για την δεύτερη ευκαιρία που λες οτι θα μου δώσεις ... Αλλα δεν υπάρχει λόγος να υπάρξει
Εχει αρκετές κοπέλες που μπορεί να ειναι στο γούστο σου εδω στο μαγαζι όπως και γενικός σε αυτη την δουλειά... Δοκίμασε καποια απο αυτές
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2